Belediye Projeleri

Başkan Altay: Konya’yı Geleceğe Taşıyacak Projeleri Birlikte Üreteceğiz

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile birlikte MHP Konya İl Başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı Murat Çiçek ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Altay, seçim çalışması boyunca 31 ilçede Cumhur İttifakı’nın adaylarının kazanması için çaba sarf edeceklerini, Konya’yı geleceğe taşıyacak projeleri birlikte üreteceklerini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanı Murat Çiçek’i ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı’ya teşekkür eden MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, Cumhur İttifakı’nın Konya’da oy patlaması yapacağına ve Türkiye genelinde en fazla oyu alacağına inandığını dile getirdi. Çiçek, “Başta Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere 31 ilçenin tamamında Cumhur İttifakı kazanacaktır. Bu noktada biz elimizden gelen gayreti göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

31 İLÇEMİZDE CUMHUR İTTİFAKI’NIN ADAYLARININ KAZANMASI İÇİN ÇABA SARF EDECEĞİZ

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhur İttifakı’nın arkasında böyle büyük bir destekle yola çıkmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu bir taraftan da aslında büyük bir sorumluluk ama belediyede edindiğimiz tecrübe, gençliğimizin verdiği enerjiyle Konya’mızı daha ileriye götürmek için gece gündüz demeden çalışmaya hazırız. İnşallah seçim çalışması boyunca da hep birlikte sahada 31 ilçemizde Cumhur İttifakı’nın adaylarının kazanması için çaba sarf edeceğiz. İnşallah 31 ilçemizde de hem AK Partili belediye başkanlarımız hem MHP’li belediye başkanlarımızla birlikte Konya’yı geleceğe taşıyacak projeleri birlikte üreteceğiz” dedi.

MHP’NİN MİLLET VE MEMLEKET MESELESİNDEKİ ÜSTÜN DUYARLILIĞINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı da hedeflerinin hem Büyükşehir’de hem 31 ilçede en yüksek oyları almak olduğunu ifade ederek, “Tüm adaylarımızın seçimi kazanarak önümüzdeki beş yılda çok daha güzel işlerin başarıldığı ve uyum içinde birlikteliğin getirdiği bereketin yaşanan bir dönem olmasını istiyoruz. Biz MHP’nin millet ve memleket meselesindeki üstün duyarlılığına teşekkür ediyoruz. Meseleyi ülkenin geleceği adına istikbal ve istiklal mücadelesi olarak görüp bu mücadelenin birlikte yürütülmesinin zeminini oluşturdukları için de teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bu haberimize göz atınız:  Benin Büyükelçisi Gomina Başkan Altay’ı Ziyaret Etti

Ziyarette; MHP MYK üyesi Hüseyin Korkmaz, MHP Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Yapıcı, Konya Ülkü Ocakları İl Başkanı Mustafa Taha Çini ve teşkilat mensupları da bulundu.

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. Bu işten en karlı MHP çıktı tek başına bir varlık gösteremeyeceğini anlayan MHP ak partinin eteğine sarıldı ve seçimlerde cumhur ile birlikteyim mesajları verdi tabi herkes neden destek verdiğini biliyor.Zaten ak parti partili cumhurbaşkanlığı sistemi ile yeterince sıkıntı vermeye başlamışken MHP liderininde halkı terörist yapmaya varan sözleri de bardağı taşıran son damla oldu genel seçimde Türkiye haritasını sarıya boyayan ak parti MHP ile birlikte girdiği yerel seçimde başarısız oldu ve CHP ve iyi parti ortakları neredeyse tüm büyük şehirleri alarak halkın tepkisini göstermiş oldu hatta İstanbul da seçimin yenilenmesi ile insanlara karşı kullandıkları dilin ne derece insanları bıktırdığını tekrar seçim kaybederek anlamış oldular.Yani yanınıza aldığınız yol arkadaşınızı iyi seçeceksiniz.Arkanızdan iş çevirebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün