Bursa Karacabey Belediyesi'nden Büyük Başarı

Bursa'da Karacabey ilçesinde görev yapan Belediye Başkanı Ali Özkan belediye ekipleri tarafından geri dönüşüm yöntemi ile elde edilen malzemelerle kedi evleri inşa etti.

Belediye Projeleri 13.02.2020, 11:13 Onur DİMLİ
Bursa Karacabey Belediyesi'nden Büyük Başarı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, belediye personelleri ile birlikte başarılı bir çalışmaya imza attı. Belediye ekipleri ile birlikte geri dönüşümden elde edilen malzemeleri kullanarak kedi evleri yapıldı. Projeye Karacabeyli hayvan severler de dahil oldu. Belediye Başkanı Ali Özkan soğuk kış günlerinde kedilerin üşümeyeceği bir proje yaptıklarını kamuoyu ile paylaştı. Bu proje ile birlikte hem geri dönüşüm sağlanacak hem de kediler evsiz kalmayacak. Birçok belediyeye örnek olan çalışma ilçe sakinleri tarafından da takdirle karşılandı. Hayvan severler tüm ülke genelinde bu şekilde başarılı projelerin yapılması gerektiğini söylediler.

Hayvan Dostu Karacabey Belediyesi

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz günlerde Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı atölyede gerçekleşen proje ile ilgili çalışmaları yakından izledi. Geri dönüşümden elde edilen malzemeler yardımıyla yapılan kedi evlerinde yüzlerce kedinin barınma imkanı elde ettiğini ve bu sayede sokak hayvanlarına gereken değerin verildiğini belirten Özkan, yeni projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi. Hayvan severler de kedi evlerine ziyarette bulunarak önemli bir projeye imza atıldığının altına çizdi. Karacabey Belediyesi için Türkiye'nin her tarafından birçok insan; hayvan dostu kent sloganı ile Karacabey'de yapılan çalışmaları destekledi.

Yorumlar (0)
25°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü