Denizli’de Ulaşım Eğitimleri

Denizli Belediyesi bünyesinde çalışan Ulaşım A.Ş. personeline, ulaşım sağlarken dikkat etmeleri konusunda ve güler yüzlü olabilmeleri için eğitim verdi.

Belediye Projeleri 06.01.2020, 18:48 Fatih OĞUR
Denizli’de Ulaşım Eğitimleri

Gerçekleşen eğitim 2 oturum şeklinde gelişti ve eğitim seminerinde şoförlere eğitim veren isim ise Denizli İl Emniyet Trafik Denetleme Şube Müdür olan Mithat Tüzüner verdi. Denizli Belediyesi, hizmet içi olan eğitimlerine bir yenisini ekledi ve Denizli’de ulaşımı sağlayan ve belediye bünyesinde çalışan şoförlere, hizmet verirlerken nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda ve vatandaşa karşı daha güler yüzlü ve saygılı olabilmeleri için eğitim verdi. Eğitim oldukça başarılı geçerken, bu eğitimden vatandaşta oldukça memnun oldukları açıkladı.

Verilen Eğitimde Yer Alan Dersler

Denizli Belediyesi kendi bünyesinde hizmet veren Ulaşım A.Ş. personeline eğitim verdi yapılan eğitimi ise veren isim ise Denizli İl Emniyet Trafik Denetleme Şube Müdür olan Mithat Tüzüner oldu. Eğitimde verilen konu başlıkları ise, güvenlik, uymaları gereken hız sınırı ve kuralları, trafikte geçiş üstünlüğünün kimde olduğu, trafikte uyulması gerekilen asli kurallar ve bunların yanı sıra trafikte toplu taşıma kuralları ile ilgili her detay verildi. Ve şoförlerden, vatandaşlara karşı daha güler yüzlü olması ve saygılı olmasın yönünde de dersler verildi. Yapılan bu eğitim ile hedeflenen daha güler yüzlü ve daha güvenli bir toplu taşıma ekibi oluşturmak olduğu açıklandı.

Yorumlar (0)
24°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü