Ezine Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Proje Başlattı

Ezine Belediyesi, sokak hayvanlarını korumak ve onlara yardımcı olmak için yeni bir projeye imza attı. Bu proje kapsamında sokak hayvanları aç kalmayacak ve üşümeyecekler.

Ezine Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Proje Başlattı

Ezine Belediyesi sokak hayvanları projesi, ülke gündeminin merkezine oturdu. Bu proje, kötü haberlerden dolayı morali bozulan vatandaşları sevindirdi. Birçok kişi bu projeden dolayı Ezine Belediyesi’ni destekledi. Büyük övgüler yağdırdı.

Ezine Belediyesinin Muhteşem Projesindeki Detaylar

Ezine Belediyesi sokak hayvanları projesi, birçok detayı içinde barındırıyor. Bu detayları Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel açıkladı. İşte o detaylar…

Proje kapsamında ilçenin birçok yerine su ve mama kapları konulacak. Bu kaplar, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklı. Dolayısıyla sokak hayvanları, yemeklerini yerken zorlanmayacak. Aç ve susuz kalmayacak.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, projeyi anlatırken vatandaşlardan da yardım istedi. Kötü hava şartlarına karşı özel olarak tasarlanan su ve mama kaplarına zarar verilmemesi ve yerlerinden oynatılmaması konusunda ricada bulundu. Su ve mama kaplarının rastgele konulmayacağını söyledi. İlçenin her noktası için özel planlar yapıldığı ve sokak hayvanlarının çok olduğu yerlere daha fazla su ve mama kabı konulacağını açıkladı.

Ayrıca su ve mamalar, ilçe belediyesi tarafından karşılanacak. Ezine Belediyesi, özellikle mama konusunda halkın desteğini kabul edebileceğini söyledi.

Bu açıklamalar, Ezine halkını mutlu etti. Birçok kişi projeye ilgi gösterdi. Ezine Belediyesi’ne mama desteğinde bulunuldu.

Yorumlar (0)
11°
açık
Günün Karikatürü Tümü