İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Tüm İhaleleri Canlı Yayınlayacak

İstanbul Büyük Şehir Başkanı Ekrem İmamoğlu, şeffaflık ve katılımcılık yönünde önemli adımlar atarak, İstanbul’un büyük çaplı ihalelerinin canlı yayımlayacağının bilgisini verdi.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Tüm İhaleleri Canlı Yayınlayacak

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin düzenlediği 27. İnsan Yönetimi Kongresi’nde yaptığı açılış konuşmasında, İstanbul ile ilgili projelerinden bahsetti. Bu projeler kapsamında büyük ihaleleri canlı yayınlayacağının altını çizen İmamoğlu, önümüzdeki süreçte halkın belediye yönetimine her an ulaşıp şeffaf belediyecilik anlayışının bir parçası olacağını açıkladı.

İstanbul projelerinde önemli stratejik hedefleri olduğunu söyleyen İmamoğlu, bu projeleri kamuoyuyla paylaştı.

İlk 3’teki Temel İstanbul Projeleri

En temel projelerin başında, İstanbul’un tüm vatandaşlar için adil bir şehir olması geliyor. Sonrasında ise; şehrin  tarihine, kültürüne ve doğasına sahip çıkarak İstanbul’un bu konuda hakkettiği değeri görmesi vurgulandı. Üçüncü olarak da; turistik yönden İstanbul’un daha çekici olabilmesi için  tüm olanaklarıyla çalışacaklarının altını çizdi. Ekrem İmamoğlu, belirledikleri bu üç ana hedef çerçevesinde hayal etmenin ötesine geçerek bu konu kapsamında başarılı olmayı amaçladığını söyledi.

Büyük İhaleler Canlı Yayınlanacak

‘Şeffaf belediyecilik’ kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediye’si olarak önemli adımlar atmayı hedefleyen Ekrem İmamoğlu, İstanbul ile ilgili tüm Büyük Çaplı ihaleleri kamuoyuyla paylaşmayı hedeflediğini ifade etti. Belediye tarihince görülmemiş olan, meclis toplantılarını canlı yayınlama konusunda öncü olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, her yayınıyla 3 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşıyor.

Yorumlar (0)
13°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü