Nevşehir Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda 2019 değerlendirmelerinin yanında 2020 projelerinden de bahsedildi. 

Belediye Projeleri 24.01.2020, 11:49 Fatih OĞUR
Nevşehir Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, değerlendirme toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Toplantıdan kesitler sundu. 2019 yılının genel değerlendirmesi yaptı. Ardından 2020 yılında yapılması planlanan projelerden bahsetti. Arı’nın açıklamaları, birçok kişi tarafından ilgiyle dinlendi.

Arı’nın açıklamalarına göre 2019 yılında kısa sürede Nevşehir’de birçok projeye imza atıldı. Turizmden halkı refahına kadar çok yönlü çalışmalar yapıldı. Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, bu projelerin sadece başlangıç olduğunu, 2020 yılı projelerinin büyük yankı uyandıracağını belirtti. 

2020 Nevşehir’e Çok İyi Gelecek

Nevşehir Belediyesi Başkanlığı tarafından düzenlenen değerlendirme toplantısı, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda 2019 yılında gerçekleştirilen altyapı, kültür ve sanat, su ve ağaçlandırma gibi projelerden bahsedildi. 

Bunun yanında 2020’yle ilgili projelerde açıklandı. Projelerin en çok dikkat çeken yönü ise kapsamlı olmasıydı. Spordan turizme kadar birçok konu üzerine projeler hazırlandı. 

Şehir takımının bu sene üst lige çıkması hedeflendi. Bunun için Nevşehir Belediyesi’nin destek sağlayacağı belirtildi. 2019 yılında altyapı ve su çalışmalarına başlanmıştı. 2020 yılında bu çalışmaların daha hızlı devam edeceği açıklandı. Nevşehir’in tün ilçelerinde su ve altyapı da sorun yaşanmayacağı vurgulandı.

Turizm hakkında da projeler vardı. Turizm yerlerinin korunması ve doğaya zarar verilmemesi adına projeler tasarlandı.

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü