Şanlıurfa Eyyübiye 2020 Yılı Hizmet Projeleri Açıklandı!

Her ay, ya da her yıl belediyeler tarafından hizmet projeleri açıklanmaktadır. Bir yıl içerisinde ya da bir ay içerisinde o projeler hayata geçirilmeye çalışılıyordu. Bugün, Şanlıurfa Eyyübiye 2020 Yılı Hizmet Projeleri Açıklandı!

Belediye Projeleri 09.01.2020, 20:38 Onur DİMLİ
Şanlıurfa Eyyübiye 2020 Yılı Hizmet Projeleri Açıklandı!

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi için yapılan açıklamalar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Zeynel Abidin Beyazgül vasıtasıyla ortaya atıldı.

Çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini söyleyen Beyazgül, 2020 Yılında Gerçekleşecek olan Hizmet Projeleri toplantısına başkanlık etti. Eyyübiye Belediyesinin ihtiyaçları ve 2020 yılında yapılması gerekenlerin gündeme geldiği toplantı da ilçe için belirlenen projelerden de bahsedildi. Her zaman birlik beraberlik olmasından bahseden Beyazgül, toplantının tüm Şanlıurfa ilini de etkilediğini belirtmekten geri kalmadı.

Şanlıurfa Hep Beraber Hareket Ediyor!

Şanlıurfa da gerçekleştirilen Koordinasyon toplantılarının, Şanlıurfa için yararlı olduğunu belirten Belediye Başkanı Beyazgül, ortaya atılan projeler için tüm çevresindekilere teşekkürü bir borç bilmiştir. Şanlıurfa’nın herhangi bir ilçesinde gerçekleşen projelerin ve ilçelerde meydana gelen sorunların tüm Şanlıurfa’nın sorunu olduğunu belirtti. Gerçekleştirilen koordinasyon toplantılarının tüm şehir ve tüm ilçe için faydalı olduğunu ve hep birlikte hareket ettiklerinden de bahsetmiştir.

2020 Yılında Gerçekleşecek Olan Hizmet Projeleri Toplantısı, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş tarafından yapılan sunum ve ayrıca 2020 yılına dair yapılması planlanan projelerin görüşülmesi ile ilgili konuşmalarla devam etti. Toplantı sonunda gerçekleştirilen yemek de de konuşmalar yapıldı.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü