Yalova Belediyesi 2020 için start verdi

Yeni bir yıl, yeni bir döneme girerken yapılacak işlerin planlanmasına ve stratejilerin belirlenmesine yönelik bir genelge yayınlayan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Strateji Geliştirme Kurulu ve Strateji Planlama Ekibi ile bit toplantı düzenledi.  Toplantıda Yalova’nın çevre dostu olduğu belirtildi.

Yalova Belediyesi 2020 için start verdi

Yapılması gerekli plan ve projeler, bu plan ve projelerin uygulanması için belirlenecek stratejilerden bahsedilerek Yalova için bir belediye olarak yapılması düşünülen faaliyetleri masaya yatırıldı.

Çevre Dostu Yalova

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Strateji Geliştirme Kurulu, yardımcı başkanlar, müdürler ve Strateji Planlama Ekibi ile Dinçer İlhan Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda Yalova Halkı için yapılması gerekenler ve yöntemler görüşüldü. 2020-2024 dönemine yönelik yapılan planlamalarda hizmet masalarına yapılan müracaatlar, ulaşım hizmetleri,  sosyal sorumluluklar, eğitim-çevre-sanata dair zenginleştirilecek faaliyetler,  Yalova’nın simgesi Yürüyen Köşk ve diğer tüm kültürel miraslara yönelik çalışmalar, güvenlikle ilgili tedbirler gibi konulara değinilirken seçimlerde vaat edilen sözlerin arkasının boş bırakılmayacağının  altı çizildi.

Bundan sonra ki yapılacak toplantılarda da noksansız katılımın sağlanması hatırlatılarak amaç ve görevlerinin bilincinde olundukları vurgulandı. 

Yorumlar (0)
10°
açık
Günün Karikatürü Tümü