Çinli Telefon Üreticisi Realme, Amazo.Com.Tr'de

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme Türkiye'de faaliyetlyürütmeye  başladı. Şirket tarafından açıklamalar yapıldı.

Çinli Telefon Üreticisi Realme, Amazo.Com.Tr'de

Yapılan açıklamalara göre de, Çinli akıllı telefon üreticisi Realme'nin, Realme XT, Realme 5 Pro ve Rrealme C2 modelleri Amazon.com.tr'de satışa sunduğunu açıkladı.

64 MP'lik ultra yüksek çözünürlüklü sensöre sahip Realme XT, 6,4 inç FHD VE Süper AMOLED ekran ile birlikte sunuluyor. Snapdragon 712 işlemcisiyle Realme XT, Amazon.com.tr'de 2 bin 999 TL ile satışa sunulmaktadır.

Bunun haricinde markanın farklı modelleri de sunulmaktadır. Bir diğer model Realme 5 Pro 6,3 inçlik damla çentik yapısına sahip ekranla hizmete sunuluyor. Gücünü Snapdragon 712 10 nm işlemcisinden almaktadır. 48 megapiksel ana kamera, 119 derece ultra geniş açılı lens, ultra makro lens ve arka lensin dörtlü kamera kombinasyonu ile satışa sunulmaktadır.

Realme Pro 5 Amazon.Com.Tr'de Bin 699 Tl'den Satışta

Realme Pro 5 Amazon.Com.Tr'de Bin 699 Tl ile satışı yapılıyor. Markanın giriş seviye telefonu olarak yer alıyor. Bu telefon C2 6,1 inç 720a- 1560 piksel IPS LCD ekran ile öne çıkan bir ürün olarak biliniyor. Helio P22 işlemci ve GB RAM'e sahip olan C2, bin 399'ten satışa sunuluyor. Tüketicinin dikkatini çekecek Realme'nin raklı renk ve hafıza seçenekleri bulunuyor. Bu modeller Realme Türkiye garantisi ile satışa sunuluyor. Birçok kişi  bu ürünlere Amazon ile ulaşabiliyor.  

Yorumlar (0)
-2°
hafif kar yağışlı
Günün Karikatürü Tümü