Dell Firmasından Yeni Bir Teknolojik Gelişme

Amerika merkezli olan teknoloji açısından bir dev sayılan Dell Firması, yeni bir özelik geliştirmişti yapmış olduğu bilgisayarlar için geliştirmiş olduğu bir özellik, geçtiğimiz zamanlarda uygulamaya balandı.

Bilim, Teknoloji 07.01.2020, 14:43 07.01.2020, 15:34 Fatih OĞUR
Dell Firmasından Yeni Bir Teknolojik Gelişme

Fakat yapılan özelik daha da geliştirilme kararı alındı ve bu durum dünya çapında yakıya neden oldu. Dell geçtiğimiz zamanlarda bir özellik geliştirdi, özelliğin adı ise Mobile Connect özelliğiydi. Bu geliştirmiş oldukları özellik, oldukça ilgi almış ve başarılı ile uygulanıştı. Bu özellik sayesinde, Android olan telefonlar, Dell bilgisayarlara kolaylıkla bağlanabildi ve tek bir tık ile telefonlarda bulunan dosyalara, bilgisayara çok kolay bir şekilde aktarılabildi. Bu özellik hatta telefonlara gelen mesajlara, bilgisayardan yanıt verilmesine de izin verdi, özellik oldukça beğeni topladı ve dünya çapında başarılı bir şekilde uygulandı.

Şimdi İse İPhone İçin Geliştirilecek

Dell firması, son yapmış olduğu açıklamada, başarılı bir şekilde uygulanan bu özelliği bir tık daha geliştirme kararı aldıklarını ve bu gelişim sayesinde ise İPhone sahiplerinin de bu özellikten faydalanacağını belirtti. Mobile connect özelliği, şu anda sadece Android telefonlarda kullanılmaktaydı şimdi gelişim aşamasından sonra İOS uygulamalarını yani İPhone telefonları da kapsayacak. Uygulama başarılı bir şekilde geliştirilirse,  İPhone kullanıcıları, Dell bilgisayarlarını kolaylıkla birbirine bağlayabilecek ve oldukça hızlı bir şekilde dosya aktarımı yapabilecekler. Aynı zamanda mesajlaşmalarını bilgisayardan sağlayabilecekler.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü