Katlanabilir Ekranlı Cep Telefonları

Dünya gün geçtikçe değişmekte ve kendini yenilemektedir. Değişim ve dönüşüme muhtaçtır dünya. Bu değişim ve dönüşümün kalbinde ise elbette ki teknoloji olmaktadır.

Bilim, Teknoloji 01.01.2020, 12:48 02.01.2020, 15:57 Muharrem KARAKUŞ
Katlanabilir Ekranlı Cep Telefonları

Şundan 20 yıl evvel insanlar cep telefonu adı altında telsizli kocaman kutuları taşır iken şimdilerde bilgisayar ve telefonu aynı aygıtta kullanmak mümkün olmaktadır. En son yapılan son telefon teknolojisi ise katlanabilir ekran özelliğidir. Katlanabilir ekran fiyatları ise değişmektedir.

Değişen fiyatlar

Katlanabilir ekran fiyatları markadan markaya değişim göstermektedir. Ancak bu birbirleri arasında değişen bu fiyatlar her durumda vatandaşın cebini yakmaktadır.

Katlanabilir ekran özellikleri

Son teknoloji olmakta olan katlanabilir ekran geçtiğimiz yıl teknoloji severlerin huzuruna çıktı oldukça büyük talep gören katlanabilir ekran telefonlar oldukça pahalı bulundu tüketici tarafından. Bir çok özelliği içinde barındıran bu telefon istenildiği vakit bir android telefon, istenildiği vakit ise tablet olarak kullanılabilinmektedir. Katlanabilir ekran olmasından dolayı telefonun kalın olması beklenir iken telefon oldukça ince tasarlanmıştır. 

Böylelik ile bilgisayarınız cebinizde olmakta hiç bir problem yaşamaksızın olduğunuz her yere taşıyabilirsiniz. Oldukça kaliteli fotoğraf çekebilme özelliği, yüksek oranda taşıdığı bellek ile de bilgilerinizi güvende taşıyabilirsiniz. Ancak bu bir çok görevi gören katlanabilir ekranlı telefonlara sahip olmak cepte ağır bir maliyet taşımaktadır. Almaya karar verdiyseniz çok beklemeden merkezlere gidip katlanabilir ekran özelliği taşımakta olan ürünü  almalısınız.

Yorumlar (0)
13°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü