Oyun oteli kurulacak! İlk adres belli oldu

Yeni projesi ile atari adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Atari otel tarafından yapılan proje ile firma, misafirlerine farklı bir deneyim sunacak.

Bilim, Teknoloji 29.01.2020, 20:11 Onur DİMLİ
Oyun oteli kurulacak! İlk adres belli oldu

Yapacağı projeyle alakalı bir tasarım firmasıyla anlaştığını duyurdu. 1972 yılında Amerika’da kurulmuş ve dünyanın en sevilen oyun firmalarından biri haline gelmiş olan Atari ülkemizde de sevilen markalar arasında yer almaktadır.

Atari Otel Konsepti İle Müşterilerini Ağırlayacak

Amerika’da kurulan ve dünyanın her tarafında oldukça sevilen oyun firması, yeni projesi ile sessizliğini bozdu. Atari projesiyle otel konsepti doğrultusunda oyuncularını kendine çekmeye çalışan bir firma olarak, ilk olarak ABD’nin Phoenix şehrinde kurulmaya hazırlanıyor. Bu proje doğrultusunda oyunlarına daha çok rağbet gösterileceğini amaçlıyor.

Firma alışılmıştan farklı bir tasarım ile oyuna odaklanmış oteller zinciri ile müşterilerine bekleyecek. Aynı zamanda Atari, otellerle birlikte oyuncuların bir araya geleceği ve oyun dünyasına katkı sağlayacağını düşünerek bu projeyi hayata geçireceklerini söylüyor.  Proje doğrultusunda sadece Atari oyunları olmayacak. Farklı platform oyunları ve özellikle sanal gerçeklik oyunları gibi farklı oyunlarda otel müşterilerinin hizmetine sunulacak. Bunun haricinde bazı otellerin de e- spor turnuvalarına ev sahipliği yapacaklarınıda hedefledimlerini belirtiyor. 

Firmanın CEO’su tarafından yapılan açıklamada “ biz bugün sadece konaklama yeri yapmak yerine daha fazlasını inşa ediyoruz. Atari, simgelenmiş bir dünya markası haline geldi. Bu markanın sevildiğini, her milletten, her yaştan, her kültürden ve her etnik geçmişe sahip kişilerden olduğunu söyledi. Hayranlarımızı ve ailelerini mutlu edecek yeni otel konseptini heyecanla bekliyoruz ifadelerini kullanarak firma adına konuşmasını yaptı.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü