Samsung Galaxy S20 Ultra Satışa Çıkacak

Samsung uzun zamandır üzerinde çalıştığı Galaxy S20 Ultra telefon modeli hakkında gerekli açıklamaları dünya kamuoyu ile paylaştı. Ürünün özellikleri ve fiyatı milyonlarca kişi tarafından merak ediliyordu.

Samsung Galaxy S20 Ultra Satışa Çıkacak

Önümüzdeki günlerde çalışmalar tamamlandıktan sonra Samsung firması, Galaxy S20 Ultra telefon modelini piyasaya sunacak. 108 megapiksel kameraya sahip olan Galaxy S20 Ultra telefonun özellikleri milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor. 1349 Euro'luk satış fiyatı ile insanların dikkatini çekmeyi başarabilen telefon modeli gerçekten özellik itibariyle fiyatını hak ediyor mu? Ürün Avrupa'da oldukça pahalıya satılacak ve buna rağmen milyonlarca kişi şimdiden sipariş oluşturmaya başladı bile. Uzmanlar cihazın donanımı ve çeşitli teknik özelliklerini kullanıcılar için değerlendirdi.

Aynı Fiyata Katlanabilir Model Almak Mantıklı Mı?

Yüz binlerce kişi Samsung Galaxy S20 Ultra telefonun fiyatını özelliklerine göre oldukça yüksek buluyor. İnsanlar katlanabilir bir telefon modeli almak yerine Samsung Galaxy S20 Ultra'yı tercih etmelerinin nedenlerini detaylı bir şekilde araştırma yoluna gitti. Üründe 12 GB RAM 108 megapiksel kamera ve 128 GB ve 512 GB dahili depolama seçenekleri ile çeşitli avantajlar mevcut. Ayrıca Samsung'un daha önce üretmiş olduğu telefon modellerinden farklı olarak kamera ve ekran büyüklüğü bölümünde ana modelden ayrışması oldukça dikkat çekiyor. Ekran büyüklüğü 6.9 inç boyutunda ve çözünürlük ise 1440 x 3200 oranında bulunuyor. İlerleyen günlerde Samsung'un piyasaya süreceği yeni telefon modeli beklenen rağbeti görecek mi?

Yorumlar (0)
-2°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü