Uzaylıların Varlığı Açıklandı

Uzaylıların varlığı, bu zamana kadar hep tartışma konusu oldu.

Bilim, Teknoloji 15.01.2020, 10:10 Fatih OĞUR
Uzaylıların Varlığı Açıklandı

Kimi uzaylılarının varlığına inanırken kimisi de bunun mümkün olmadığını belirtti. Bu konu dini, siyasi gibi birçok alana konu oldu. Ancak yapılan açıklamalara göre bilim insanları uzaylıların varlığıyla ilgili ilerleme kaydetti.

Dünya’nın dışında yaşamın olup olmaması hep merak konusu oldu. UFO’ların görüntüleri kaydedildi ya da uzaylıların görüldüğü iddia edildi. Uzaya giden Dr. Helen Sharman, uzaylıların olduğunu belirtti. Ancak nitrojen ve karbondan oluşmadıkları için görülemediğini söyledi.

Bu açıklamalar, dünya gündeminin merkezine oturdu ve herkes bu konuyu konuştu. Kimi dini nedenleri gerekçe göstererek bunun mümkün olmadığını belirtti. Ancak bilim insanları bu gerekçeleri duymayarak araştırmalarına devam etti.

Uzaylılar Aramızda Dolaşıyor

Uzaylıların varlığı ile ilgili teorilerin ardı arkası kesilmiyor. Yeni teoriyi ise UFO avcısı Scott C. Waring açıkladı. Waring’in araştırmalarına göre Güneş’e yakın bir yerde uzay gemisi görüldü. Bu görüntü EIT 195 kamerası ile çekildi.  Waring, bu uzay gemisini ilk başta bir materyal ya da magma zannettiğini, ancak dikkatli baktığında bunun mükemmel bir nesne olduğunu söyledi.

Gördüklerini kanıtlamak için ise bu nesneyi kamera ile çekti. Uzay gemisi olduğunu düşündüğü için uzaylıların varlığının ispatında bir delil olabileceğini düşünüyor. Hatta uzaylıların Dünya’ya gelmiş olma ihtimalinden bahsetti. Uzay bilimcileri bu görüntüler sonucunda araştırmalarına devam etmeye başladı. Gelişmeler dünya basınında paylaşılacak.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü