%0,99 Konut Kredisine Büyük Talep

%0,99 Konut Kredisine Büyük Talep Geçtiğimi günler de konut kredisi üzerine yapılan düzenleme ile ev sahibi olmak isteyen mil

Ekonomi 06.09.2019, 05:22 20.11.2019, 17:22 Abdurrahim KARABAYIR
%0,99 Konut Kredisine Büyük Talep

%0,99 Konut Kredisine Büyük Talep


Geçtiğimi günler de konut kredisi üzerine yapılan düzenleme ile ev sahibi olmak isteyen milyonlarca insan için büyük bir talep yer almaktadır. Faiz oranlarının %0,99 olmasıyla birlikte birçok insan kira öder gibi ev sahibi oluyor ve bu anlamda da her geçen gün talepler artmaktadır. Özellikle de kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte havalar soğumadan yeni evlerine geçmek isteyenler de bir hayli fazla artmaktadır. Sizler de kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız eğer düzenlenen bu kredi oranından hemen yararlanmanızı tavsiye ederiz. Özellikle de eliniz de peşinat varsa sizler için muhteşem bir fırsat olmaktadır.

%0,99 konut kredisinden faydalanın


Bu krediden faydalanmak için öncelikle alacağınız evi belirtiyorsunuz ve sizler bankaya müracaat ederek bu evin tam adresini belirtiyorsunuz. Exper raporu ortalama bir ila üç hafta içerisin de sonuçlandırılmaktadır. Evin yaşı ve bakımı göz önünde bulundurarak aynı zamanda da çekeceğiniz kredi miktarı da oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Sizler örnek olarak 200 bin lira değerin de bir evi almanız ve bu eve kredinin kesin çıkması için en az %50 peşinata ihtiyaç duymaktasınız. Emlakçılar genelde bu alan da sizlere destek vermektedir ve bu yardımlar sayesin de sizler de daha kısa süre içerisin de olumlu sonuca ulaşacaksınız. Çünkü emlakçılar içerisin de yer alan yatırım uzmanlar bu konuda oldukça bilgi sahibidir ve yatırım uzmanlarından destekler alarak kredinize sahip olacaksınız.

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü