5 Banka, Kefilsiz, Masrafsız ve Şartsız PTT Kredisi Veriyor

5 farklı banka PTT aracılığıyla kredi imkanı sunmaya başladı. Bu bankalar ING Bank, Burgan Bank, TEB, Aktif Bank, Denizbank'tır. Düşük faiz imkanı ile verilen bu kredi vade seçeneği imkanı sağlıyor. Bu bankalar hangi şartlarda Kredi imkanı sağlıyor biraz bahsedeceğiz.

Ekonomi 22.12.2019, 18:34 Onur DİMLİ
5 Banka, Kefilsiz, Masrafsız ve Şartsız PTT Kredisi Veriyor

Aktif Bank PTT Kredi

Aktif Bank kredi ihtiyacı olan kişilere, PTT üzerinden kredi imkanı sağlıyor. Kefilsiz ve şartsız kredi imkanı sağlayacağını duyuran bu banka ortalama 30 bin TL kredi imkanı sağlıyor. 60 ay vade imkanı sunan Bu banka yapmış olduğu duyuruda PTT üzerinden vereceği kredi için faiz oranını yüzde 2.69 olarak belirlediğini bildirdi.

Burgan Bank PTT Kredi

Burgan Bank'ta PTT üzerinden kredi imkanı sağlıyor. Yapmış olduğu duyurusunda PTT'den emekli maaşını çeken ve PTT çalışanlarına özel faiz oranı belirleyeceklerini bildirdi.Burgan Bank PTT üzerinden maksimum 55 bin TL kredi imkanı sağlıyor. 60 ay vade seçeneği bulunan bu kredide farklı faiz oranları belirlendi olsa da en düşük faiz oranı yüzde 2.35'ten başlıyor.

Denizbank PTT Kredisi

 DenizBank, emekli maaşına PTT üzerinden alan kişilere düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor. 60 ay vade seçeneği sunan banka, 10 bin TL altında olan kredilere yüzde 1.79,10 bin TL üzerinde olan kredilere ise yüzde 1.67 faiz oranı sunuyor.

İNG PTT Kredisi

ING Bankası da maaşını PTT üzerinden alan emekliler için kredi imkanı sunuyor. En fazla 45 bin TL kredi imkanı sağlayan banka, 60 ay vade seçeneği ile kredi veriyor. Miktara göre farklı belirlenmiş faiz oranlarının en düşüğü, yüzde 2.24'tür.

TEB PTT Kredisi

TEB Bankası maaşını PTT üzerinden alan emeklilere ve PTT çalışanlarına kredi imkanı veriyor. 60 ay vade imkanı sunan banka faiz oranını duyurmadı. Ancak emekliler için en az 70 yaş şartı bulunuyor.

Yorumlar (0)
10°
açık
Günün Karikatürü Tümü