Bir Banka Daha 0.99 Faiz Oranı ile Yapılandırma Sözü Verdi!

Qnb Finansbank kredi faizlerinde yaptığı güncelleme sonrasında, yapılandırma için faiz oranını da 0.99'a düşürdü. 60 aya kadar vade süresi de veriyor.

Bir Banka Daha 0.99 Faiz Oranı ile Yapılandırma Sözü Verdi!

Qnb Finansbank kredi faizlerinde yapılandırma faiz oranını 0.99 a kadar gerilere çekti. Yapmış oldukları kampanyada "Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz." diye belirterek borçlu vatandaşlara müjdeyi verdi. Bununla birlikte, borç transferi yapılandırma kredisi yapacak vatandaşlara da esnek ödeme koşulları uygun ödeme imkanı ve kredi taşıma imkanı, diğer bankalara ise ücretsiz EFT imkanı verdi.

Transfer Kredisi Faizleri

Kredi oranı belirtilen gibi 0.99'a kadar düşürülecek. Ancak bu vatandaşların kredi notuna göre değişecek.60 ay vade ile 0.99,1.34,1. 96 oranlarında faiz oranı belirleneceği belirtildi. Borç yapılandırması yaptıracak kişinin ayrıca hayat sigortası da yaptırması gerekecek.

Örneğin, Qnb Finansbank'tan 25 bin kredi kullanacak vatandaş, geri ödemeyi 5 yıl sonrasında 35 bin 100 TL olarak yapacak. Ödemeler ise aylık 585 TL tutarında olacak. Diğer bankalara olan borcunu Finansbank’a taşıyacak kişilerin ise, kredi notuna göre faiz oranları belirlenerek uygun vade ve ödeme koşulları belirlenecek. Bunu bankanın başvuru işlemleri kısmından gerekli bilgileri vatandaşlar öğrenebilecek. Qnb Finansbank’ın bu uygulamasından sonra diğer bankaların nasıl bir karşılık vereceği merakla bekleniyor.

Yorumlar (0)
15°
açık
Günün Karikatürü Tümü