Denizbank, Türkiye Finans ve Yapı Kredi Bankası Faizsiz kredi müjdesi verdi.

Bankaların kredi faiz oranları hızla düşmeye devam ediyor. Yılın son günlerinde daha fazla faiz ve bilmek için kıyasıya yarışan bankalar, özel kredi kampanyaları ile faizsiz kredi vermeye başladı.

Ekonomi 28.01.2020, 22:08 Fatih OĞUR
Denizbank, Türkiye Finans ve Yapı Kredi Bankası Faizsiz kredi müjdesi verdi.

Faizsiz taşıt finansmanı kampanyası başlatan Türkiye Finans Bankası bu kampanyası ile büyük ses getirdi. Banka tarafından Bir açıklamada bulunulduğu ve anlaşmalı otomobil markalarından alınırsa  faizsiz taşıt finansman desteği vereceğini vereceğiniz söyledi.

"Yerli üretime destek kapsamında yerli tüm araçlar için faiz oranı %0. 49, 0 km anlaşmalı markaların arabaları %0 faiz, diğer tüm araçlarda %1'den başlayan fiyatlarla verilecektir. " denildi.

Denizbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Verecek

 Diğer büyük bir kampanya da Denizbank’tan geldi. Kampanyaya göre, en az 2 adet otomatik talimat veren herkese faizsiz kredi alma imkanı sunuldu.

Kampanya dahilinde, 2 adet otomatik talimat veren kişiler 12 ay boyunca, faizsiz İhtiyaç kredisinden yararlanabiliyor.

Yapı Kredi Bankası da Faizsiz Kredi Verecek!

Her şey Dahil Finans paketi kapsamında, Ford Finans taşıt kredisi kullanılarak  Focus modeli harcı 2018 MY 0 km tüm Ford binek araçların faizsiz kredi ile verileceği, 2019 MY 0 km Fiesta, Ecospor, Focus modellerinin de 60 bin lira kadarının 12 ay faizsiz verileceği duyuruldu.

Diğer bankaların bu kampanyalara nasıl karşılık vereceği merakla bekleniyor.

Yorumlar (0)
17°
açık
Günün Karikatürü Tümü