Ev almak istiyorsanız acele edin!

Ev sahibi olmak hemen hemen herkesin hayalleri arasında bulunur. Eğer sizde bu kişilerden biri iseniz, haberimizi okuduktan sonra hemen ev almak için acele etmeniz gerekir.

Ev almak istiyorsanız acele edin!

Masse 360 Gayrimenkul ve Yatırım Uzmanlığı Kurucusu Seyhun Acar’ın sabah gazetesine yapmış olduğu açıklamalarda, ev alacaklara tavsiyeler sundu. Masse 360 Gayrimenkul ve Yatırım Uzmanlığı Kurucusu Seyhun Acar, ev alacak olanların acele etmesi gerektiğini vurgulayarak ev fiyatlarının yükseleceğini bildirdi.

Ev Fiyatları Artmaya Başladı Ve Hızlanacak

Masse 360 Gayrimenkul ve Yatırım Uzmanlığı Kurucusu Seyhun Acar’ın yapmış olduğu açıklamaya göre, ev fiyatları oldukça yükseldi. Ev alacakların bu nedenle acele etmesi gerektiğini dile getiren Acar, fiyatların daha da yükseleceğinin altını çizdi. TUİK tarafından basına açıklanan yapı ruhsatı raporlarının verilerine göre konutların yapımında düşüş yaşanmaktadır.

Bu yaşanan düşüş ile birlikte bunun tersine konut talepleri de artmaktadır. Bu durumda konut fiyatlarının yükseldiğini ve daha çok talebin artması ile bu taleplerin oldukça yükseğe çıkacağı bildirildi. Masse 360 Gayrimenkul ve Yatırım Uzmanlığı Kurucusu Seyhun Acar yapmış olduğu açıklamada buna değinerek, inşaların, yatırım yapması için en uygun dönem olduğunu ve bu dönemden sonra fiyatların daha çok artacağının altını çizdi. Bu durum milyonlarca, ev sahibi olmak isteyen fakat henüz yetersiz olan kişiler için oldukça kötü bir haber oldu.

Yorumlar (0)
17°
açık
Günün Karikatürü Tümü