Konut kredisinde yeni indirim

Konut kredisinde yeni indirim Merkez bankasının almış olduğu karar neticesin de 500 bin lira gibi rakamlara kadar konut kredi or

Ekonomi 14.09.2019, 15:30 21.01.2020, 15:38 Fatih OĞUR
Konut kredisinde yeni indirim

Konut kredisinde yeni indirim


Merkez bankasının almış olduğu karar neticesin de 500 bin lira gibi rakamlara kadar konut kredi oranlarını 0,99 olarak sabitlerken aynı zamanda da iş bankası da konut kredisin de indirime gitti. Bu indirimler sayesin de artık sizler de kendi evinizi alabilecek ve bu konut kredisini en iyi şekilde de değerlendirmiş olabileceksiniz. Konut kredisi ve ihtiyaç kredisinde ki yapılan bu indirimler sayesinde de daha iyi bir şekilde artık kredi çekebileceksiniz. Her ne kadar büyük bir yoğunluk olsa da konut kredilerinde ki onaylama süreci ortalama olarak bir hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Özellikle de Konut kredisinde yeni indirim devlet bünyesin de olmayan bankalar da bu hız daha da iyi bir hale gelmektedir.

Kredinin onaylanma süreci


Kredi bir hafta içerisin de onaylanıyor ve aynı zamanda da sizler belirlemiş olduğunuz konutun adresini belirterek uzman onayını en hızlı hale getirmiş oluyorsunuz. Alacağınız evin mutlaka bir adet geçmiş elektrik ya da su faturasını alın ve kredinin onaylanma sürecinde ki bu hızı daha da iyi hale getirin. Çünkü adres beyanı sayesin de eksperler daha hızlı bir şekilde bu süreci tamamlıyor ve sizlere konut kredisinde ki avantajları sunuyorlar. İhtiyaç kredisi ise artık gelişen teknoloji sayesin de sadece bir saat gibi bir süre de onaylanmaktadır. Sizler internet bankacılığı üzerinden dahi kredinizi çekebiliyorsunuz ve anında onaylatabiliyorsunuz.

Yorumlar (0)
25°
açık
Günün Karikatürü Tümü