Türkiye'de Dört Ada Ve Bir Yarımada Satışa Çıkarıldı

Son dönemde birçok Ada ve yarımada satışa çıkarılıyor. Özellikle Araplar ve Katarlar tarafından çok ilgi gören dört ada ve bir yarımada da satışa çıkarıldı.

Ekonomi 23.12.2019, 19:17 Soner YARDIM
Türkiye'de Dört Ada Ve Bir Yarımada Satışa Çıkarıldı

Bursa'nın Karacabey ilçesinin sınırları arasında olan 45 bin dönümlük ada satışa çıkarıldı. Nedim Bulut adlı kişiye ait olan bu arsa için 17 milyon lira talep ediliyor. 45 dönüm olan bu adada ayrıca tam olarak 500 adet zeytin ağacı da bulunuyor.

Diğer satılık adalardan birisi ise Balıkesir'de bulunan 22 önemli adadan birisi olan Çiçek Adası. Sahibi tarafından satışa çıkarılan ada, 267 bin metrekare alana sahip bir adadır. Satışa 115 milyona çıkartan, daha sonra 135 milyona artırılan ada alıcısını bekliyor.

Diğer satılık ada ise Bodrum'daki mavi bayraklı plaja yakın olan ada. 27 bin metrekare olan bu adanın üzerinde, 650 metrekare ve 3 katlı olan 10 yataklı bir turistik tesis de bulunuyor.

Satılan tek yarımada ise, Muğla'nın Milas ilçesinde bulunan 76 bin metrekarelik yarımada. Kıyıkışlıcak Mahallesinde bulunan bu yarımada için tam olarak 35 milyon TL isteniyor.

Satışa Çıkarılan En Büyük Ada İstanbul'da!

İstanbul merkezli Bosforce Emlak geliştirme ve pazarlama şirketi yöneticisi Uğur Özcan ın sahibinin Amerikan asıllı olduğu belirtilen ada tam 145 milyon TL'ye alıcısını bekliyor. Adam tam 316 dönümden oluşuyor. 65 dönümü orman alanı olan bu ada üzerinde tam 4 adet koy bulunuyor. Adanın tam 381 bin metrekare olduğu söyleniyor.

Yorumlar (0)
10°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü