Yapı Kredi Bankasından HGS Geçiş Kampanyası

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) olarak adlandırabiliriz. HGS sürücülerin kullanmakta olduğu Boğaz Köprülerinden kolay, hızlı, indirimli bir şekilde hareket etmesini sağlayan bir sistemdir. Sürücü bu sistemi aktif olarak kullandığında hızlı ve kolay tanımlanabilir sürücü kullanımına dâhil edilmiş olur.

Ekonomi 30.01.2020, 17:08 Abdurrahim KARABAYIR
Yapı Kredi Bankasından HGS Geçiş Kampanyası

Yapı Kredi Bankası Aracılığıyla HGS'den Yararlanın

Yapı Kredi Bankası araca sahip olan müşterilerine bu HGS Geçiş uygulamasını sunar. Bu şekilde banka müşterileri de kolay, indirimli yol ve köprü geçişlerini sağlayacaktır. Banka müşterisi Yapı Kredi bankasına ait HGS etiketine sahip olmalıdır. Bankanın olduğu gibi Yapı Kredi müşterilerinin memnuniyeti önemlidir. Müşterinin rahatlığı ve kolaylığı açısından Yapı Kredi İnternet Şubesini kullanarak HGS başvurusu yapılır.

Mobil Bankacılıkta HGS Sistemi

Bir diğer başvuru örneğine değinecek olursak Mobil Bankacılığı 'dan da yararlanmak mümkündür. Telefon Bankacılığı'nda 6-5 tuşlarını tıklayarak veya cep telefonu mesaj bölümünden büyük harfle HGS yazıp boşluk bırakarak TC. Kimlik numarasını yazıyoruz. Bir sonraki adım tüm bilgileri tamamladıktan sonra 4455 ' göndermek yeterli olacaktır. Mesaj gönderimi yapıldığından itibaren başvuru gerçekleşmiş olacaktır. Yapı Kredi Bankası müşterisine ücretsiz HGS geçiş kartını verilen adrese teslim edecektir.

Yapı Kredi Kartıyla HGS Geçiş Kolaylığı

Yapı Kredi Kartı geçerliliği şartı olarak müşterinin Yapı Kedi Kartına sahip bulunması gerekir ya da vadesiz bir mevduat hesabı göz önünde bulundurulur. HGS Geçiş kampanyasından yararlanabilmek için en yakın Yapı Kredi Banka şubelerinden 1.2.3.4 etiketini temin edebilirler. Şayet sürücü motosiklet sahibiyse 6. sınıf HGS kartını alabilir.

HGS etiketinin kullanımı oldukça basittir. Müşteri geçiş yerlerini kullanabilmesi için etiketi aracının iç yüzeyine görülebilir şekilde yapıştırmalıdır. Olası bir köprü geçişinde bakiye yeterli görülmeyebilir. Bu gibi durumlarda Kredi Bankasına ait HGS etiketiyle banka kartından ya da vadesiz olan hesaptan HGS bakiyesine talep edilen ücretlendirme uygulanmış olur.

Bu sayede HGS geçişlerinde ücretini kolaylıkla ödersiniz. HGS bakiyesinde ücretlendirmeyi gerçekleştirmek için kredi kartında ücret yeterli miktar bulunması gerekir.

HGS Sistemiyle Seyahatlerinizi Gerçekleştirin

HGS sisteminden onaylama gerçekleştikten sonra İnternet Bankacılığı'ndan HGS bakiye de gerçekleşen hareketleri takipte bulunabilir, gerçekleşen hareketleri görebilir otomatik talimatları gözden geçirebilirsiniz. Yapı kredi Bankasından temin olunan HGS etiketiyle İstanbul Deniz Otobüsleri Eski hisar, Topçular Harem ve Sirkeci iskelelerinde düzenlenen gezilerde kullanılabilir. Feribot seferlerinde ise HGS sistemi kullanılarak da Eski hisar-Tavşanlı İstanbullines arası geçiş kolaylığı sağlanmaktadır.

Yorumlar (0)
27°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü