Gayrimenkul Hukuku Eğitimine Büyük İlgi Vardı

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Anadolu Yakası'nda Sema Kılıç Hukuk Bürosu, Emlak İstasyonu çalışanlarına gayrimenkul hukuk eğitimi verdi. Eğitim oldukça verimli geçti.

Emlak Hukuku 18.02.2020, 21:47 18.02.2020, 21:48 Abdurrahim KARABAYIR
Gayrimenkul Hukuku Eğitimine Büyük İlgi Vardı

İstanbul Anadolu Yakası'nda faaliyet gösteren Emlak İstasyonu İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü, Sema Kılıç Hukuk Bürosu tarafından verilen gayrimenkul hukuk eğitiminden oldukça memnun. Uzman avukatlar tarafından verilen eğitimin sonucunda Emlak İstasyonu İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü personelleri eksik gördükleri yerleri bu eğitim sayesinde tamamladıklarını dile getirdiler. Emlak İstasyonu’nda çalışan birçok kişi gayrimenkul hukuk eğitimi konusunda aylardır araştırma yapıyordu. Yapılan araştırmalar sonucunda gayrimenkulün hukuki boyutları alanında profesyonel eğitimcilerin olduğu Sema Kılıç Hukuk Bürosu tarafından gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Verimli bir şekilde tamamlanan eğitimin ardından gerekli sertifikasyon çalışmaları da yapıldı.

Eğitim Verimli Geçti

Emlak İstasyonu İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü tarafından yoğun bir şekilde gayrimenkulün hukuki boyutları eğitimi çalışmaları araştırılıyordu. Araştırmaların sonucunda emlak istasyonu personeli bu konuda uzman olan Sema Kılıç Hukuk Bürosu ile yoğun görüşmeler yaparak eğitim konusunda anlaşma sağladı. Anlaşmanın neticesinde yaklaşık bir hafta süren eğitim başarılı bir şekilde tamamlandı. Emlak istasyonu çalışanları hukuk bürosu eğitmenlerinin verdiği bilgilerden oldukça memnun olduklarını dile getirdi. Sema Kılıç Hukuk Bürosu uzun yıllardır gayrimenkulün hukuki boyutları dersini çeşitli kurumlara profesyonel bir şekilde anlatıyordu. Tüm İstanbul ve Türkiye çapında çalışmalarına devam eden hukuk bürosu gayrimenkul alanında uzman isimler yetiştirmeye devam edecek.

Yorumlar (0)
10°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü