Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmelerinde Önemli Noktalar Semineri Gerçekleşti

22 Ocak Cuma günü GHD tarafından kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde önemli noktalar gerçekleşti. Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde önemli noktalar eğitimi The  Bostancı Otelde İK sahne işbirliğinde yapıldı.

Emlak Hukuku 29.01.2020, 19:00 29.01.2020, 19:22 Onur DİMLİ
Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmelerinde Önemli Noktalar Semineri Gerçekleşti

İlk konuşma CHD yönetim Kurulu Başkanı Avukat Ali Güvenç Kiraz tarafından yapıldı. Yapılan seminere avukatlar, değerleme uzmanları, emlakçılar başta olmak üzere bir çok prestijli firma çalışanları katıldı. Seminerde öncelikle kat karşılığı inşaat sözleşmesinın tanımı ve genel özellikleri ortaya konuldu. Ayrıca uygulamalarda ortaya çıkan sorunlar Yargıtay kararları doğrultusunda açıklandı. Keyifli bir seminer daha gerçekleştirmiş oldu. Katılımın oldukça yoğun olduğundan dolayı seminerde dinleyicilerin soruları konuşmacımız tarafından ayrıntılı olarak cevaplandırılamadı.

Yoğun ilgi gösterilen seminerin sonunda katılımcılara sertifikalar GHD Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Azize Şencan tarafından verildi. Ayrıca Doç. Dr. Sezer Çapri’ye ise katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edilerek seminer güzel bir şekilde sonlandırılmış oldu.

Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmelerinde Önemli Noktalar Seminerine Yoğun İlgi

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde önemli noktalar semineri 22 Ocak günü yoğun ilgi altında gerçekleştirildi. Seminere beklenilenin üstünde katılım sağlandı. Avukatlar, emlakçılar başta olmak üzere birçok prestijli firma çalışanları bu seminerde yerini aldı. Seminer sonunda katılımcılara sertifikalar takdim edildi. Keyifli geçen seminerin sonunda ayrıca Doç. Dr. Sezer Çapri'ye plaket verildi. Seminerin içerisinde de inşaat sözleşmelerine değinildi.

Yorumlar (0)
21°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü