Tüketiciler, Emlak Sektörünü Değerlendirdi

Geçtiğimiz günlerde tüketiciler, yılın itibarlı emlak firmasını seçti. Yılın itibarlı emlakçısı Sur Yapı oldu.

Emlak Hukuku 18.01.2020, 15:41 18.01.2020, 15:56 Fatih OĞUR
Tüketiciler, Emlak Sektörünü Değerlendirdi

Akademetre Research & Strategic Planning ve Marketing Türkiye iş birliği ile 6. kez The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri töreni düzenlendi. Ödüllerin sahibi 12 ilde 1200 kişiyle yapılan anketler sonucu belirlendi. Törende Sur Yapı, yılın en iyi itibarlı emlak firması ödülünü aldı.  Su Yapı’nın itibar ödülünü alması herkes tarafından alkışlandı.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, ödülle ilgili açıklamalarda bulundu. 2019 yılının emlak ve inşaat sektörü için zor bir yıl olduğunu belirtti. Zor bir yıl olmasına rağmen çalışmalarını sürekli devam ettirdiklerini ve sonuçlarını aldıklarını açıkladı. Bu yüzden emlak sektöründe itibar ödülü aldıklarını için mutlu olduklarını söyledi.

Ödül Sahipleri Tüketicilerin Görüşleriyle Belirlendi

The ONE Awards Ödül Töreni’nde yılın itibarlı emlak firması ödülünü Sur Yapı Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener ve Sur Yapı Genel Müdür Vekili Atilla Elmas birlikte aldı. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, sadece açıklamalarda bulundu. Ödül sahiplerinin TÜİK tarafından analiz edilerek ve demografik yapı dikkate alınarak belirlenmesi Su Yapı’yı mutlu ettiğini açıkladı. Tüketicilerin İzmir, Ankara, Bursa, Erzurum, Samsun, Trabzon gibi illerde olduğunu belirtti.

Sur Yapı, bu yılda projelerine hız kesmeden devam edecek. Emlak ve inşaat sektöründeki durgunluklar Su Yapı çalışmalarını engelleyemeyecek.

Yorumlar (0)
25°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü