Ağaoğlu'ndan Emlak Konut’a Büyük Teklif

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul Projesi sebebiyle 55 milyon liralık teklif sunuldu.

Emlak Konut 12.02.2020, 20:57 Fatih OĞUR
Ağaoğlu'ndan Emlak Konut’a Büyük Teklif

Geçtiğimiz aylarda Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul Projesi sebebiyle 18 adet bağımsız bölüm yapılan ihale ile satışa çıkarılmıştı. İhale sonucunda çeşitli firmalardan 55 milyon liralık teklif geldi. Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul Projesi oldukça geniş imkanlara sahip ve birçok ihtiyacın kolaylıkla giderilebildiği platform olarak göze çarpıyordu. Ancak proje kapsamında 18 adet bağımsız bölüm Emlak Konut Yatırım Ortaklığı üzerinden satışa çıkarıldı. Birçok firmanın teklif yaptığı ihalede 18 adet bağımsız bölüm için 55 milyon liralık rakam birçok kişi tarafından hayretle karşılandı.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu Açıkladı

Geçtiğimiz aylarda Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul Projesi ile gerçekleşen 18 adet bağımsız bölümün satışa çıkarılması hakkında ihalelerde sunulan teklif dudak uçuklattı. 18 adet bağımsız bölüm için sunulan 55 milyon liralık teklif Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı aracılığıyla Kamuoyu Aydınlatma Platformu tarafından vatandaşlara duyuruldu.

Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul Projesi 18 adet bağımsız bölümünün içerisinde ticari ünitelerin bulunduğunu ve bu ünitelerin açık artırma yolu ile satılacağını açıkladı. İhale 3 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşti. Hemen akabinde açıklanan sonuçlar ise birçok kişi tarafından hayretle karşılandı. 55 milyon liralık teklifin sunulduğu Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul Projesi’nin satış ihalesinde heyecanlı anlar yaşandı. Proje kapsamında 18 adet bağımsız bölüm satışa çıktı ve satış hakkındaki gelişmeler kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü