Ankara'nın Kalbi Çankaya'da Atıyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 67 yıllık birikimi ve tecrübesi ile Ankara ilinin Çankaya ilçesinde oldukça görkemli bir projeye imza atıyor. Proje kapsamında mağaza ve restoranlar, park alanı, hamam, sauna, sağlık tesisi, ilköğretim okulu ve fitness salonu yer alıyor.

Ankara'nın Kalbi Çankaya'da Atıyor

Geçtiğimiz günlerde başkent Ankara'da Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı oldukça ses getirecek bir projenin temellerini attı. Ankara Çankaya'da yaklaşık 48000 metrekare park alanı inşa edecek olan kurum, değişik konseptte yer alan mağazalar ve restorantlar ile Ankaralılara farklı bir anlam kazandıracak. Proje içerisinde sauna, hamam ve buhar odaları da oldukça dikkat çekiyor. Site içerisinde 7 gün 24 saat güvenliğin olması da çocuk sahibi olan aileler için ekstra avantaj sağlıyor. Sağlık tesisi, ilköğretim okulu ile tam donanımlı bir yapıya sahip olan projede yüzlerce kişi ev sahibi olabilmek için sıraya girmiş durumda. 2 adet fitness salonu bulunan başkent emlak konutlarında manzaralı balkonlar hak sahiplerini adeta büyülüyor.

Şehrin Karmaşasından Uzakta Sevdiklerinizle İç İçe

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının Ankara Çankaya'da gerçekleştireceği proje şehrin karmaşasından uzak seçkin bir yaşam alanı sunuyor. Ankaralılar tarafından değerli bir yatırım olarak görülen başkent emlak konutları doğa ile iç içe ve oldukça muhteşem manzaraları ile adeta göz dolduruyor. Proje içerisinde 1 adet cami, kapalı otopark, ilköğretim okulu ve sosyal tesisi ile pek çok anlamda hayatı kolaylaştıracak alan mevcut.

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü