Avrupa Yakası'nın Yükselen Değeri Dumankaya Miks

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının İstanbul Avrupa yakasında gerçekleştirdiği proje adeta göz kamaştırıyor. Dumankaya Miks İstanbul'un yükselen değeri olarak görünüyor.

Avrupa Yakası'nın Yükselen Değeri Dumankaya Miks

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı geçtiğimiz aylarda başladığı bir projeyi %100 oranında tamamladı. Dumankaya Miks projesi Avrupa Yakası'nın en gözde yapıları olarak adlandırılıyor. Proje Emlak Konut GYO tarafından yaklaşık 30 dönümlük bir alana inşa edildi. İçerisinde konut ve ticari alanları barındıran alanda iki rezidanstan oluşan toplamda 657 konut alıcılarını bekliyor. Dumankaya Miks projesinin içerisinde 72 adet ticari ve 7 adet ofis ile birlikte toplam 736 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

Dikey Konsept ve Fark Yaratan Mimari

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul Avrupa Yakası'nda gerçekleştirdiği ve iki rezidanstan oluşan Dumankaya Miks projesinde dikey konsept ve fark yaratan bir tasarım kullanıldı. Günümüz trendlerine uygun olarak tasarlanan projede kullanıcılar için optimum yarar gözetildi. 39 ve 41 metrekare aralığında değişen stüdyo daireler ile birlikte 56-99 metrekare aralığında 1+1, 2+1 daireler sahiplerini bekliyor. Bunun yanında banka, restoran, eczane, alışveriş merkezleri, home ofis, kuru temizleme, terzi gibi birçok ticari yapıların bulunduğu projede İstanbulluların her türlü ihtiyacı düşünürlüş. Dumankaya Miks projesi Temapark'a komşu ve TEM’in hemen yanı başında birçok hastane ve önemli merkezlere komşuluğu ile dikkat çekiyor.

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü