Başakşehir'de Kuzey Yakası Cadde Dükkanları Rüzgarı Esiyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklığının İstanbul'da gerçekleştirdiği projelerine bir yenisini daha eklendi. İstanbul'un Başakşehir semtinde 360000 metrekarelik devasa bir alan sahiplerini bekliyor.

Başakşehir'de Kuzey Yakası Cadde Dükkanları Rüzgarı Esiyor

İstanbul'un Başakşehir semtinde Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın 100 de 80, 46 aşamasına getirdiği Kuzey yakası cadde dükkanları projesi oldukça göz kamaştırıyor. Proje toplamda 361 metrekarelik bir alana kuruldu. İstanbul Başakşehir'de iş alanında yepyeni bir konsept inşa ediliyor. Hedeflenen işler arasında gençlerin hayallerine ve büyüklerin hedeflerine oldukça önem verildi. Başakşehirlilerin yeni yakası Kuzey Yaka'da cadde dükkanları doğa ile iç içe keyif dolu bir vakit yaşamak için planlandı.

Huzur Dolu Bir Ticaret Hayatı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul'da gerçekleştirdiği projelerinden olan Kuzey Yakası cadde dükkanları, Başakşehir sakinlerine huzurlu bir ticaret hayatı sağlıyor. Proje içerisinde İstanbul'un Kuzey Yakasında keyif dolu ve başarılı bir ticaret hayatı konsepti yakalanmaya çalışılıyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı daha öncesinde İstanbul ilinde bunun gibi pek çok başarılı işlere imza atmıştı. ancak bu konsept diğerlerine göre oldukça canlı. İstanbul'un Başakşehir semtinde modern mimari göz önüne alınarak yapılan Kuzey Yakası cadde dükkanları, ticari hayatı canlandıracağı yönünde geniş yankı uyandırıyor. Geniş metrekareye sahip alışveriş merkezleri ve insanların rahatça yaşam alanı bulacağı sosyal imkanlar Kuzey Yakası cadde dükkanlarında sizi bekliyor. Önümüzdeki günlerde firmanın İstanbul'un çeşitli semtlerinde benzer projelere imza atacağı büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü