Başakşehir Evleri 2 Tamamlanıyor

Geçtiğimiz aylarda Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve TOKİ işbirliği ile yapım aşamasına başlanan Başakşehir Evleri 2 projesi %97.34 oranında tamamlandı.

Emlak Konut 01.03.2020, 23:57 Abdurrahim KARABAYIR
Başakşehir Evleri 2 Tamamlanıyor

İstanbul'un Başakşehir ilçesinde Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 2014 yılı Mayıs ayında gerçekleşen projenin yapım aşaması büyük ölçüde tamamlandı. ‘Yedi iklim yedi bölge gelenekten geleceğe’ adlı proje içerisinde geleneksel mimari dokunuşları dikkat çekiyor. 458-20 parselde Kayabaşı mahallesi içerisinde tamamlanmaya çalışılan Başakşehir Evleri 2 projesinde İstanbulluları bambaşka bir hava bekliyor. Alışılmışın dışında fiziksel koşulların yer aldığı Başakşehir Evleri 2 kendi içerisinde özgün sosyal imkanlara sahip olacak şekilde tasarlandı. Toplamda 11 blok ve 2 farklı plan tipolojisine sahip projede güzel konumlanmış bahçe alanları kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Projede Yok Yok

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın geçtiğimiz yıllarda Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile ortaklaşa gerçekleştirdiği Başakşehir Evleri 2 projesinde aradığınız her şey yer almakta. Binalar çok katlı olarak tasarlanmış ve geniş balkonlar, değişik metrekare sahip kullanım alanı ile göz doldurmakta. Geçirgen ve gözenekli mimari yapı Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın geleneksel projelerinden oldukça farklı. Planlanan parsel içerisinde kapalı yüzme havuzu, sosyal tesis olarak planlanmış fitness, sauna, hamam ve spor alanları site sakinlerine daha huzurlu bir hayat sunuyor. Bununla birlikte açık alanların mümkün olduğu kadar dengeli dağıtıldığı proje içerisinde 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daireler bahçe kayı ile birlikte dikkat çekiyor.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü