Büyükçekmece'de Bizim Mahalle Havası

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın tüm Türkiye'de gerçekleştirdiği projelere İstanbul Küçükçekmece ilçesi de eklendi. Küçükçekmece'de Bizim Mahalle projesi önümüzdeki aylarda başlayacak.

Emlak Konut 26.02.2020, 23:28 26.02.2020, 23:34 Onur DİMLİ
Büyükçekmece'de Bizim Mahalle Havası

Tüm Türkiye'de ve özellikle İstanbul'da çeşitli semtlerde insanların kaliteli ve güvenli bir şekilde oturabilecekleri konut projeleri Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz aylarda projenin taslağı tamamlanan Bizim Mahalle Küçükçekmece önümüzdeki aylarda hayat bulacak Küçükçekmece ilçesinde halkın özlediği mahalle havası tamamen hissedilecek. Güzel ve şık mekanların yanında elverişli ve kullanışlı ticari alanlar tam da küçük çekmecelerin özlediği türden tasarlandı bunun yanında çeşitli büyüklükte daireler yeni kullanıcılarını bekliyor.


Ferah Ve Temiz Bir Mahalle

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde Küçükçekmecelilerin alışmış olduğu ferah ve temiz bir mahalle havasını Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hayata dönüştürüyor. Böylesine güzel bir projeyi İstanbullularla buluşturduğu için başarılı olarak çeşitli ödüller alan Emlak Konut GYO tüm Türkiye'de yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Küçükçekmece'de gerçekleşen Bizim Mahalle projesinde yer alan ticari alanlar ve konuta ayrılan alanlar tamamen ayrılıyor.

Mahalle havası içerisinde küçük dükkanlar ve alışveriş merkezlerinin yanında çocuklar için oyun parkları ve kadınlar için toplantı mekanları düşünülmüş. Tüm bunların yanında sağlıklı yaşam merkezleri ve alışveriş yapmak için pazar tarzında bir konsept de projenin içerisinde yer alıyor. Projenin taslak çalışmaları bitti ve Emlak Konut GYO tarafından önümüzdeki aylarda büyük bir hızla başlanacağı bildirildi.

Yorumlar (0)
19°
açık
Günün Karikatürü Tümü