Cer İstanbul Projesi Fatihlileri Büyülüyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Türkiye'nin birçok ilinde olduğu gibi İstanbul'da da gerçekleştirdiği muhteşem projelerine bir yenisi daha eklendi.

Cer İstanbul Projesi Fatihlileri Büyülüyor

Geçtiğimiz aylarda Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın koordineli çalışmaları sonucunda İstanbul'un Fatih semtinde yapım çalışmalarına başlanan Cer İstanbul projesinde şu an için yüzde 28,99 yapım aşamasına kadar gelindi. İstanbul'un Fatih semti köklü bir tarihi ve eşsiz hikayeleri ile oldukça dikkat çekiyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın bu kentte gerçekleştirdiği projede kentin tarihi konsepti bozulmadan görkemli surlara eşsiz bir hava katılacak. İstanbul'un tarihi mirası üzerine modern bir görünüm kazandırılması planlanan Cer İstanbul projesinde alışılmışın dışında bir mimari çizgi kullanılacak.

Tarihi Doku Korunacak

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı iştirakı ile İstanbul'un Fatih semtinde tarihi doku korunarak yeni nesillere bırakılmak amacıyla eşsiz bir projeye imza atılıyor. Firma tarafından projenin şu an için tamamlanma aşaması yüzde 28,99. Türkiye'nin birçok kentinde şimdiye kadar sayısız çalışmalara imza atan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul ilinde de çeşitli çalışmalar yapmaya devam ediyor. Çalışmaların içerisinde İstanbulluların hayatını kolaylaştıracak imkanlar yer alıyor. Her detayıyla muhteşem bir sanat eseri olarak kabul edilen İstanbul kenti içerisinde tarihi dokunun korunması ilkesi ile Fatih semtinde muhteşem yapılar inşa etmek üzere çeşitli yapım aşamasına başlandı. Önümüzdeki günlerde büyük kısmının bitmesi planlanan projede ortaya çıkacak görüntü Fatihliler tarafından merak ediliyor.

Yorumlar (0)
19°
açık
Günün Karikatürü Tümü