Emlak Konut Bu Sefer Kocaeli'ni Canlandırıyor

Geçtiğimiz aylarda Kocaeli Gebze'de müthiş bir projeye imza atan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 1955 adet konut ile Gebzelileri büyülüyor.

Emlak Konut Bu Sefer Kocaeli'ni Canlandırıyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tüm Türkiye'de gayrimenkul alanında harika projeler ortaya çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1955 adet konut projesine başlayan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şu ana kadar tüm projenin %93.81’ini tamamlamış durumda. Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesinde çeşitli büyüklükte daireler alıcılarını bekliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daireler toplamda 37 blok şeklinde konumlandırılmış. Ayrıca projenin içerisinde yer alan açık ve kapalı otoparklar, çeşitli sosyal imkanlar düşünülmüş. Çocuklar için çocuk oyun parkları, site sakinleri için sosyal tesisler ve yürüyüş yolları modern mimariye uygun olacak şekilde tasarlanmış.

Sitede 24 Saat Güvenlik Sağlanacak

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Kocaeli Gebze'de gerçekleştirdiği projenin içerisinde 1955 adet daire yer alıyor. Proje toplamda 37 bloktan oluşuyor ve bu blokları koruyabilmek için sitede 7/24 güvenlik hizmeti verilecek. Ayrıca projenin yapım alanında yüzde 70 oranında yeşil alan ve süs havuzları da yer alıyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kocaeli'nde gerçekleştirdiği proje ile Gebzelilerin gönlünü fethetmeyi başardı. Gebzeliler Gebze Emlak Konutları’nın tamamlanmasını ve bir an önce dairelerine oturmayı bekliyor.

Yorumlar (0)
10°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü