Emlak Konut Çerkezköy'de Dreamcity’yi Kurdu

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bu sefer Tekirdağ'da büyük bir proje gerçekleştirdi. %100 oranında tamamlanan proje Çerkezköy'de Dreamcity olarak adlandırılıyor.

Emlak Konut Çerkezköy'de Dreamcity’yi Kurdu

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tüm Türkiyedeki projelerine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanan Tekirdağ Çerkezköy'de DreamCity projesi 29.000 metrekare alanıyla kullanıcıları büyülüyor. Çerkezköy'de toplu konut yaşamına örnek olan daireler lüks ihtişamıyla rüya gibi bir yaşam sunuyor. Site toplamda 6 bloktan oluşuyor ve 204 adet lüx konutu içinde barındırıyor. Etrafında bulunan 13.000 metrekare yeşil alanı ve 11 metrekare büyüklüğünde alışveriş merkezi ile Tekirdağ’a yepyeni bir görünüm kazandırdı. DreamCity Çerkezköy projesinde Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı depreme dayanıklı malzemeler kullanarak 1. Sınıf bir işçilik gerçekleştirdi.

Özenle Tasarlanmış Mimari

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı geçtiğimiz aylarda Tekirdağ'da lüks konutları Çerkezköylülerin kullanımına sundu. Konutlar içerisinde 2+1, 3+1, 2+1 dubleks ve 5+1 dubleks lüks konutlar yer alıyor. Birinci sınıf malzemelerden yapılan konutlar ankastre beyaz eşya ve standartların üzerinde mutfak dolapları ile özenle tasarlanmış mimari eşliğinde büyük dikkat çekiyor. Bunun yanında mükemmel bir uydu yayın sistemi ve kablosuz internet bağlantısı yer alan projede yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuklar için oyun alanları, alışveriş merkezi, sosyal tesisler ve 7/24 güvenlik bulunuyor. Tekirdağ’a büyük bir armağan sunan Emlak Konut GYO’nun bundan sonraki projeleri merak ediliyor.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü