Emlak Konut GYO İhaleye Çıktı

2019'un Mayıs ayında Türkiye çapında İstanbul, Ankara ve Tekirdağ'da bulunan arsalarını satmak için ihaleye çıkacak olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı gerekli detaylar hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut 14.02.2020, 20:33 Muharrem KARAKUŞ
Emlak Konut GYO İhaleye Çıktı

Tüm Türkiye'de metropol ve diğer küçük kentlerde başarılı projelere imza atarak adından sıkça söz ettiren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bu sefer yeni ve daha çok ses getiren bir ihale için çalışmalarını hızlandırdı. İstanbul,Ankara ve Tekirdağ'da bulunan toplam 6 tane arsasını satışa çıkarmak için ihaleye girecek olan Emlak Konut GYO, 28 Mayıs'ta ihale tarihini gerçekleştirdi. Şirketin bünyesinde olan 6 büyük arsa açık artırma usulü ile ihalede satıldı. 28 Mayıs'ta gerçekleşen büyük ihalenin son başvuru tarihi ise 27 Mayıs 2019 çarşamba günü idi.

İstanbul Büyük Paya Sahip

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada İstanbul, Ankara ve Tekirdağ'da bulunan 6 tane arsasını açık artırma yoluyla ihaleye sunacağını duyurdu. 6 tane arsadan 4'ü İstanbul'da bulunuyor. İstanbul'da bulunan arsalar ise Bakırköy, Başakşehir ve Ataşehir’de yer alıyor. Ankara'nın Çankaya semtinde satışa sunulan arsa ise Mühye bölgesinde alıcısını bekliyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde 28 Mayıs tarihinde Tekirdağ'da satışa çıkarılan arsa ise Kapaklı'da yer alıyor. Şimdiye kadar başarılı projelerle birçok insanın hayatına dokunan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yaptığı bu ihaleyle de hızlı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Yorumlar (0)
13°
hafif yağmur
Günün Karikatürü Tümü