Emlak Konut GYO Yeni Projeleri İçin 100 Milyon Liralık Kredi Kullandı

2020 yılının ilk çeyreğini çoktan bitirdiğimiz bugünlerde dev projelerine devam eden Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yeni projelerine devam edebilmek için 100 milyon liralık kredi kullandı.

Emlak Konut 23.04.2020, 18:41 Abdurrahim KARABAYIR
Emlak Konut GYO Yeni Projeleri İçin 100 Milyon Liralık Kredi Kullandı

Tüm dünya Coronavirüs salgını ile mücadele ederken emlak ve konut sektöründe büyük canlılık yaşanıyor. Türkiye çapında ses getiren projelere imza atan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı geçtiğimiz Mart ayı içerisinde toplamda 100 milyon liralık kredi kullandığını Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na açıkladı. Şirket projelerini hayata geçirebilmek için 100 milyon liralık kredi kullanacağını ve emlak konut piyasasının oldukça canlacağını kamuoyuna duyurdu. İlerleyen zamanlarda çeşitli inşaat firmaları ile tüm Türkiye'de modern yapılar inşa etmek için kolları sıvayan Emlak Konut GYO özellikle dar gelirli vatandaşı ev sahibi yapma yolunda ilerliyor.

Ses Getiren Projelere Devam Edilecek

Türkiye'nin Coronavirüs salgını bilançosunda birçok sektör salgın nedeniyle iflas noktasına gelirken Emlak Konut GYO Mart ayı içerisinde 100 milyon liralık kredi kullanarak ses getiren projelerine devam edeceğini açıkladı. Konut alabilmek için banka kredi faizlerinin düştüğü şu dönemlerde insanların konut almaya yöneldiğini Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na açıklayan Emlak Konut GYO ilerleyen zamanlarda modern projelerle kaldığı yerden devam edecek. Geçmişin tarihi dokusuyla modern mimariyi birleştiren şirket yetkilileri yaptığı açıklamalarda her zaman Türk milletinin ihtiyaç duyduğu konut açığını büyük bir hızla kapatacaklarını dile getirdi

Yorumlar (0)
12°
açık
Günün Karikatürü Tümü