Emlak Konut GYO’dan Şile'ye İdealist Cadde

Tüm Türkiye çapında kentsel dönüşüm çalışmaları ve yeni projeleriyle Emlak Konut sektörüne yeni bir yüz kazandıran Emlak Konut GYO firması bu sefer Şile'de huzurlu bir hava yaratıyor.

Emlak Konut 17.02.2020, 21:29 Soner YARDIM
Emlak Konut GYO’dan Şile'ye İdealist Cadde

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Türkiye'nin çeşitli illerinde yüz güldürücü ve başarılı projeleriyle adından sıkça söz ettirirken geçtiğimiz aylarda yapımına başladığı Şile'de yine farklı bir proje ile karşımıza çıkıyor. Yapımına aylar öncesinden başlanan inşaatın tamamlanma oranı şu anda yüzde 5.50. Yapılan açıklamaya göre Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Şile'de tertemiz hava ve huzurlu atmosfer eşliğinde idealist bir cadde yaratma peşinde yapılacak olan cadde üzerinde düzenli olarak dükkanlar konumlandırılacak. Ayrıca cafe, restoran, kuru temizleme, market gibi alanlar içinde insanların gündelik işlerini kolaylaştırıcı ve kaliteli bir şekilde zaman geçirecekleri mekanlar inşa edilecek.

İdealist Emlak Konut GYO

İstanbul Şile'de aylar öncesinde yapım aşamasına başlanan idealist projede tamamlanma oranı şu an için %5.5. Milyonlarca kişiyi ev sahibi yapan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı idealist cadde projesi ile Şile'ye bambaşka bir hava katacak. İdealist cadde projesinde 3 üniversiteye yakın İstanbul Şile otoyolu ve Şile iskelesi de kısa süre içerisinde yepyeni bir görünüm kazanacak. Emlak Konut'un İstanbul için yaptığı projeler bununla kalmıyor. İstanbul Başakşehir'de başlanan projenin şu anda tamamlanma oranı %80.46. Ankara ve Niğde'de çalışmalarını devam ettiren Emlak Konut GYO Türkiye'nin daha birçok şehrinde başarılı işlere imza atıyor.

Yorumlar (0)
12°
açık
Günün Karikatürü Tümü