Emlak Konut Niğdelileri Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Türkiye'de 81 ilde gerçekleştirdiği gayrimenkul projeleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Emlak Konut Niğdelileri Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor

Niğde İç Anadolu'nun Kapadokya bölgesinde yer aldığı için tarihten önce pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış ve bozkırın tam ortasında sayılabilecek bir ilimizdir. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından güzel bir şekilde projelendirilip Niğde Emlak Konutları olarak %100 olarak tamamlanan konutlar hak sahiplerini bekliyor. Yıllardır tüm Türkiye çapında büyük bir titizlikle gayrimenkul sektöründe ve kentsel dönüşüm çalışmalarında faaliyet gösteren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Niğde ilinde eşsiz ve yalın mimariye sahip olan konutları vatandaşlara sunuyor. Ayrıca firmanın yapmış olduğu sitelerde sadece bulunduğu alanı değil şehrin genel görüntüsüne de estetik bir yapı kazandırıyor.

Konutlar Birbirinin Görüntüsünü Kesmiyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın geçtiğimiz aylarda Niğde ilinde başladığı proje bugün %100 oranına kadar geldi. Firma bu sefer Türkiye'nin Niğde ilinde başarılı bir projeye imza attı. Niğde'nin tarihi dokusunu bozmadan binaların birbirinin görüş alanını kesmeyecek şekilde planı konumlandırıldı. Harika bir proje Niğdelilerin hizmetine sunuldu. Sitenin içerisinde yer alan alışveriş merkezleri, sosyal aktiviteler için bulunan alanlar ve çocukların oynaması için oyun parkları modern çağa ayak uyduracak cinsten. Ayrıca kentte bulunan komşuluk ilişkilerini de hesaba katarak Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ortak bir buluşma noktası da planlamış. Kapalı havuzundan tutun da fitness ve kafeteryasına kadar her türlü sosyal imkanın bulunduğu Niğde Emlak Konutları’nda daireler alıcılarını bekliyor.

Yorumlar (0)
10°
açık
Günün Karikatürü Tümü