Emlak Konuttan Enfes Bir Proje Daha

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı geçtiğimiz aylarda İstanbul'da Tahincioğlu Küçükyalı ortak girişimi adı ortaklığı ile Nidapark Küçükyalı projesini gerçekleştirdi.

Emlak Konuttan Enfes Bir Proje Daha

Türkiye'nin dört bir tarafında akılalmaz konut projelerine imza atan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul'da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda projesine başladı. Şu anda yüzde 36.1 tamamlanma oranına kadar gelen Nidapark Küçükyalı konutlarında bu sefer Tahincioğlu Küçükyalı ortak girişimi adı ortaklığı gerçekleştirildi. Proje kapsamında toplamda 1159 adet konut ve 769 ofis yer alıyor. Ayrıca büyük bir meydan ve 82 dükkandan oluşan ticaret merkezi de oldukça dikkat çekiyor. Projenin Sedef etabında 63 ile 78 metrekare büyüklüğünde 1+1 daireler hak sahiplerini bekliyor. Heybeli etabında ise yine 1+1 ve 2+1 daireler mevcut. Dairelerin büyüklüğü ise 60 metrekare ile 72 metrekare arasında alıcılarını bekliyor.

İstanbul Küçükyalı'da Harika Bir Yatırım Projesi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nidapark Küçükyalı projesi ile İstanbullulara harika bir deneyim yaşatma girişimini gerçekleştirdi. Proje geçtiğimiz aylarda yapım aşamasına başlandı. Kurum tarafından çeşitli büyüklüklerde yapılacak olan daireler ve aynı zamanda ticaret merkezleri kapsamında inşa edilecek olan dükkanlar hayatı büyük ölçüde kolaylaştıracak. Ayrıca 769 tane ofis ve büyük yeşil alanlar, fitness salonu, çocuk oyun parkları, güvenlik sistemleri ile her şey düşünülmüş olan konut alanında insanlar farklı bir yaşam alanı içerisinde hayatlarını devam ettirecek.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Karikatürü Tümü