Emlak Konuttan Sofa Loca Konutları

Sofa Loca Ankara’daki ilk proje olarak gündeme gelmektedir. Emlak konut GYO’nun Ankara’daki ilk projesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Emlak Konuttan Sofa Loca Konutları

Görkemli yapısı ve birçok avantajı ile adından söz ettiriyor. Sofa loca projesinde yüzde 70 peyzaj kısmına ayrılmıştır. 18.228 metre karelik alanda yer alıyor. Eskişehir yolu üzerinde bulunmaktadır. Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında inşa edilen Sofa Loca konutları, Konut kent kavşağına da yükseliyor.

Yapılan projede özellikle aile öncelikli bir konsept benimsendiği görülüyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip bir yapı inşa edilmiştir. Projede farklı tipte 150 lüks konut, akıllı ev anlayışı, zengin peyzajı ve çevreci donatıları ile günümüz standartlarının oldukça ötesinde mükemmel bir yapı inşa edilmiştir. Ayrıca yapılan proje çok özel bir yaşam alanı sunuyor. Farklı yapıları ve tasarımı ile modern bir mimaride sergiliyor.

Sofa Loca Avantajları

Sofa Loca adından söz ettirirken sunmuş olduğu bir çok imkan kişilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Ankara’da bulunan ve bir çok seçeneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sofa loca her türlü imkanı sunmuyor. Projesinde yapmış olduğu,  açılıp kapanan yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, Türk hamamı, şelale ve süs havuzları, bitki alanları gibi ayrıcalıklarla sakinlerini bekliyor. Ayrıca projesi ile Ankara’da örnek teşkil edecek bir konut yapısına sahip olduğu görülüyor. Sofa Loca başarısı ile Ankara da dikkatleri üzerine çekerken birçok avantajı ile sahip olmak isteyeceğiniz konutları ile konuşuluyor.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü