Evora İzmir Projesine Başlandı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İzmir'in Alsancak ilçesinde mükemmel bir projeyi İzmir ile buluşturacak. Evora İzmir sahilin hemen yanı başında.

Evora İzmir Projesine Başlandı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı gerçekleştirdiği projelerle tüm Türkiye'de ayrıcalıklı ve konforlu konut üretimine devam ediyor. Bu seferki ayağı Evora İzmir projesi olan Emlak Konut GYO’nun Alsancak ilçesinde sahile yakın ve eşsiz sosyal alanları ile görkemli projeye geçtiğimiz aylarda başlandı. Projenin içeriğinde kültür ve sanat merkezi, sosyal alanlar, lüks oteller ve birçok sayısız ayrıcalıklı hizmet İzmirliler’e sunulacak. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın geçtiğimiz aylarda başladığı projenin şu an için tamamlanma oranı yüzde 1.59. Uzmanlardan yapılan açıklamaya göre İzmir'in Alsancak ilçesinde gerçekleştirilen proje kısa bir süre içerisinde profesyonel bir şekilde tamamlanacak.

Alsancaklıların Yeni Yaşam Merkezi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İzmir'in Alsancak ilçesinde gerçekleştireceği Evora İzmir projesi ile büyük bir yankı uyandıracak. Projenin içeriğinde sanat atölyesi, sağlıklı yaşam merkezi, kültür ve sanat alanları lüks oteller yer alıyor. Evora İzmir Alsancaklılara ayrıcalıklı bir hava katacak. Emlak Konut GYO %100 yapım aşamasına getireceği projesinde alışılmışın dışında bir mimari ile 500 kişilik balo salonu ve 485 kişilik konferans salonunu Alsancaklıların hizmetine sunacak. Evora İzmir son zamanların en çok konuşulan mimari yapıları arasında yer alıyor. Emlak Konut GYO önümüzdeki günlerde İzmir'de başarılı işlere imza atmak için çalışmalar yapıyor.

Yorumlar (0)
19°
açık
Günün Karikatürü Tümü