Florya’nın Tapusu Galatasaray’a Geçti!

Her zaman emlak konut kapsamında değişiklikler gerçekleştiren Emlak Konut GYO da bazı yenilikler meydana geldi. Florya’nın Tapusu Galatasaray’a Geçti!

Emlak Konut 11.01.2020, 18:15 Fatih OĞUR
Florya’nın Tapusu Galatasaray’a Geçti!

Emlak Konut GYO vasıtasıyla yapılan anlaşmadan ötürü Florya da arazisine yeniden sahip olan Galatasaray Kulübü, resmi olarak artık Florya’nın Tapusunu kendi bünyesine almış oldu.

Aslanlar tarafından yapılan açıklamalara göz atıldığında, Bakırköy Kaymakamlığı bünyesinde bulunan Tapu Müdürlüğünde gerçekleştirilen tapu teslim törenine Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Galatasaray Gayrimenkul Genel Müdürü Mehmet Akif Şener ve aynı zamanda Tapu Müdürlüğü yetkilileri toplantıya katılmış oldu. Müdürler ve yetkililer tarafından atılan imzalardan sonra Galatasaray’a ait olan Florya da bulunan arazinin tapusu Mustafa Cengiz’e teslim edildi.

Florya’nın Tapusu Galatasaray’ın!

Tapuyu aldıktan sonra GS TV’ye bazı açıklamalar yapan Mehmet Cengiz yaptığı konuşmalarda neşesinden de bahsetti.  Mehmet Cengiz;

“Duygularımdan sizlere bahsetmeden geçmek istemiyorum. İnsanın evi, yuvasını yeniden alması oldukça güzel. Bu yuvada sizinle vakit geçirmek beni daha çok mutlu ediyor. Tapu sürecinden ötürü ne çimleri ne de tribünleri yenileyemedik. Teknik heyetimizde yer alan futbolcularımız oldukça huzursuz. Yeni bir şeyler yapamadığımız için her daim oradan oraya geçecek gibiydik. Ben bu tapuyu aslında kendime değil tüm Galatasaray camiası için aldık. Hepimize hayırlı olsun.” Dedi.

Florya da alınan tapunun tüm Galatasaray için önem arz ettiğini belirten Cengiz, arazi ve alan olduktan sonra hep yenilikler yapacaklarını belirtmiştir.

Yorumlar (0)
25°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü