Gaziosmanpaşa'da Avrupa Konutları Tem 2 Yükseliyor

İstanbul Gaziosmanpaşa semtinde Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın gerçekleştirdiği Avrupa Konutları Tem 2 projesi şu an için %100 tamamlanma aşamasına kadar geldi.

Emlak Konut 02.03.2020, 00:01 Abdurrahim KARABAYIR
Gaziosmanpaşa'da Avrupa Konutları Tem 2 Yükseliyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın büyük bir çaba ile gerçekleştirdiği İstanbul Gaziosmanpaşa içerisinde Avrupa Konutları Tem 2 projesi sahiplerini bekliyor. Geçtiğimiz yıllarda Emlak Konut GYO’nun Avrupa Konutları Tem projesinin yanında inşa edilen bu yapılar İstanbul'un ana ulaşım aksı üzerinde yer alıyor. TEM otoyolu güzergahında Maslak, Levent, Mecidiyeköy, Taksim, Atatürk Havalimanı'na araçlarla yaklaşık 10 dakika mesafede bulunan Avrupa Konutları Tem 2 yaklaşık 17.000 metrekare alan üzerinde inşa edildi. Toplamda 3 bloktan oluşan 414 konut ve 334 adet ticari ünite yer alıyor.

Her Yere Yürüme Mesafesinde

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul'un Gaziosmanpaşa semtinde gerçekleştirdiği Avrupa Konutları Tem 2 projesi önemli alanlara yürüme mesafesinde olması ile büyük dikkat çekiyor. Projede ulaşım kolaylığının verdiği rahatlıkla birlikte içeride yer alan yüzme havuzları, kapalı otopark ve ticari alanlar kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Fitness salonu, sauna, buhar odası ve çocuklar için oyun parkları site sakinlerine geniş imkanlar sağlıyor. Spor yapmayı sevenler için koşu ve yürüyüş alanları ile birlikte çok amaçlı spor sahası da Avrupa Konutları Tem 2 içerisinde yer almakta. Önümüzdeki günlerde Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul ili içerisinde kendini geliştirecek başka projelere imza atacağı bekleniyor.

​​​​​​​

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü