İstanbul’un Merkezinde Mini Avrupa

İstanbul’da dev bir proje daha. Maslak, Levent ve Mecidiyeköy gibi işlek semtlere 10 km uzaklıkta yer alan ve ‘İstanbul’un orta yeri Avrupa’ sloganı ile konut dünyasında çığır açan proje şu an tamamlandı ve konutlarda yaşam başladı.

İstanbul’un Merkezinde Mini Avrupa

Tam 2824 konutun yer aldığı ve her imkanın sunulmaya çalışıldığı mühendislik harikası olan yapılar, sosyal imkanları ile tek parsel olarak tamamlandı. Her biri değişen kat sayılarında olan 32 adet blok ve 24 katlı dev bir residence yer almakta. Avrupa Konutları TEM projesi kapsamında müşterilerine 64 metrekareden 165 metrekareye kadar değişen genişlikte daire seçenekleri sunmaktadır. Blokların her biri yapı denetim ekipleri tarafından kontrol edildi ve depreme dayanıklı tünel kalıp sistemi kullanılarak kalite ve çok fonksiyonlu özellikleriyle konforlu bir yaşam alanı haline getirildi.

Avrupa Konutları TEM Projesi’nin Özellikleri

Devasa bir alanda yapım aşamalarına başlanan ve şu anda insanların kullanımına açılan proje içeriğinde %85 oranda bir yeşil alan ve genel kullanım mevcuttur. Site sakinleri her açıdan orman ve baraj manzarasını seyredebilmekte ve şelale, yapay gölet, orijinal cafe konseptleriyle yaşamlarını daha işlevsel bir hale getirebilmekteler.

Site içerisinde sosyal olanaklar da oldukça fazla. 7 adet yarı olimpik yüzme havuzu ve fitness, sauna, buhar banyosu seçenekleri ile müşterilerin dikkatini hızla çekmeyi başarıyor. Geniş otopark ve kesintisiz elektrik,su imkanlarının yanına kreş ve eğitim için çeşitli olanakların olması da ayrı bir avantaj sağlıyor.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü