İzmir'in Yeni Buluşma Noktası: Evora İzmir

İzmir'in en gözde yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Alsancak'ta, Alsancak'ın tam kalbinde ve Kordon'un hemen yanı başında bulunan Evora İzmir, ayrıcalıklı sosyal alanlar sunarak İzmirlilerin yeni buluşma adresi olmaya aday.

Emlak Konut 30.01.2020, 20:24 Abdurrahim KARABAYIR
İzmir'in Yeni Buluşma Noktası: Evora İzmir

Bambaşka bir yaşam tarzının sunulduğu, eşsiz bir Körfez manzarasının yer aldığı, muhteşem bir sosyal tesisi bulunduğu Evora İzmir'in içerisinde ayrıca sanat ve kültür merkezi, lüks bir otel ve açık yeşil alanlar da bulunmakta. Tüm bu farklı özellikleri sayesinde Evora İzmir sakinleri, İzmir'de eşi benzeri olmayan bir ayrıcalığın sahibi olabilecek. Tüm bunlarla birlikte, Evora İzmir içerisinde yer alan sanat atölyeleri birbirinden farklı organizasyonlara ev sahipliği yapacak ve 500 kişilik balo salonu ile 485 kişilik konferans salonu İzmirlileri Evora'da buluşturacak.

Evora İzmir Projesi Özellikleri

Evora İzmir, proje özellikleri ile ön plana çıkıyor.  İster yatırım amaçlıolsun, ister yerleşip yaşamak amaçlı olsun ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine tam anlamıyla Evora İzmir projesi hitap ediyor. 4+1, 3+1, 2+1 ve 1+1 seçenekleri  ile her ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan Evora evlerinde, 7/24 olarak özel güvenlik görevlileri bulunmakta ve daire içi güvenlik interkom sistemi ile sağlanmaktadır. Kordon'a ve Alsancak Limanı'na yürüme mesafesinde, Konak'a 5 dakika uzaklıkta, tramvay hattının ise hemen yanında olan Evora İzmir evleri, havalanına ise 25 dakika uzaklıktadır.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü