İzmir Mavişehir’e Emlak Konut Dokunuşu

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın tüm Türkiye çapında gerçekleştirdiği projelerden biri de İzmir Mavişehir’de yer alıyor. Modern çağın gereksinimlerine ayak uyduran projede yok yok.

Emlak Konut 19.02.2020, 20:58 Abdurrahim KARABAYIR
İzmir Mavişehir’e Emlak Konut Dokunuşu

Geçtiğimiz yıllarda büyük bir atak göstererek tüm Türkiye çapında önemli projelere imza atan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bu sefer de İzmir Mavişehir'de yepyeni bir hava yaratmaya çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda projenin yapım aşamasına başlandı ve gerekli tüm çalışmalar hızlı bir şekilde koordineli olarak gerçekleşti. Şu anda %100 tamamlanma aşamasına gelen İzmir Mavişehir Projesi yaşam kalitesinin yüksekliği ve İzmirlilere sunulan konfor bakımından oldukça dikkat çekiyor. Çevreciliği ve enerji verimliliğini ön plana alan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ergül İnşaat ile işbirliği içerisinde bulunarak Mavişehir Modern isimli dev projeyi gerçekleştirdi.

Mavişehir Modern Konutlarında Eşsiz Mimari

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İzmir Mavişehir Modern Konutları Projesi tüm Türkiye'de büyük yankı buldu. İzmirlilere bir konuttan daha fazlasını sunan Emlak Konut GYO şehir konforunu doğa ile iç içe yaşatabilmek için gerekli her türlü detayı düşünmüş. Mavişehir Modern Konutları İzmir çevre yolu ve metro istasyonuna yakın konumuyla adeta görenleri hayran bırakıyor. Projede yer alan alışveriş merkezleri ve çeşitli sosyal aktivite alanları hak sahiplerine geniş imkanlar sunuyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan açıklamada ‘Türkiye için gerçekleştirilecek olan projeler sadece bununla değil. Yolumuza hızlı bir şekilde devam edeceğiz.’ bilgisi yer aldı.

Yorumlar (0)
açık
Günün Karikatürü Tümü