Küçükçekmece'de Elite Konutlar

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Şua İnşaat işbirliği ile gerçekleştirdiği Elite City projesi İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde alıcılarını bekliyor.

Küçükçekmece'de Elite Konutlar

Türkiye'de yaptığı birçok yatırımıyla adından sıkça söz ettiren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bu sefer İstanbul Küçükçekmecelilere Elite City projesini sunuyor. Proje içerisinde birçok mimari detay bulunan ofisler ve yaşam alanları dikkat çekiyor. Şua İnşaat işbirliği ile gerçekleştirilen çalışmada uzman bir ekip modern mimari ile Küçükçekmecelileri buluşturdu. Elite City gerek peyzaj çalışmaları gerekse bina tasarımları ile Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın daha önce gerçekleştirdiği birçok projeden oldukça farklı. Site alanı içerisinde 12 ay boyunca yeşil kalabilen peyzaj alanları ve açık kapalı spor mekanları, çocukların sınırsız ve güvenli bir şekilde oynayacağı oyun parkları ve dinlenme alanları yer alıyor.

Binalar Birbirinin Işığını Kesmiyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Şua İnşaat işbirliği ile gerçekleştirdiği Elite City projesinde İstanbul Küçükçekmeceliler geniş bir yaşam alanına kavuştu. Elite site a b c ve d olmak üzere 3 ayrı tipte ve 9 bloktan oluşuyor. Sitenin içerisinde toplamda 591 daire mevcut. Planlamasıyla ortaya çıkan dairelerin hiçbiri birbirinin güneş ışığını kesmiyor. Elite City projesi Atatürk Havalimanı'na olan yakınlığı ve Avrupa'nın en büyük kalp hastanesinin yanında olması nedeniyle İstanbulluların oldukça dikkatini çekiyor. Ayrıca mülk sahipleri Elite City çarşıda ihtiyaçları olan her şeye kolayca ulaşabilecek.

Yorumlar (0)
19°
açık
Günün Karikatürü Tümü