Temaşehir Konya Projesi Tamamlanıyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Konya'dan gerçekleştirilecek olan Temaşehir Konya Projesi şu an için yüzde 80.02 tamamlanma aşamasına kadar geldi.

Emlak Konut 19.02.2020, 21:24 Abdurrahim KARABAYIR
Temaşehir Konya Projesi Tamamlanıyor

Geçtiğimiz aylarda Konya'da yapımına başlanan Temaşehir Konya Projesi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın hummalı çalışmaları sonucunda büyük ölçüde tamamlandı. Konya'nın en değerli ilçesi olan Meram'da gerçekleşecek olan Temaşehir Konya yaklaşık 60.000 metrekare gibi büyük bir alanda kuruldu. Yaklaşık 21 metrekare yüzölçümüne sahip büyük bir meydanı olan Temaşehir Konya projesinde Meram ilçesinin 42. caddesi olarak adlandırılan yerde devasa bir tasarım planlandı. Cadde çevresinde mağaza, dükkan ve restoranlar dizayn edildi. Aynı zamanda günümüzün modern cami mimarisi kullanılarak gerekli olan park alanı, gençlik ve kültür merkezleri de unutulmadı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı modern şehircilik unsurlarını bir araya getirerek Konya'da eşsiz bir projeye imza attı.

740 Adet Konut Yapıldı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Konya'da gerçekleştirdiği Temaşehir Konya projesinde çeşitli büyüklüklerde toplamda 740 adet konut yapım çalışmalarına başlandı. Konutların büyüklüğü 120 metrekare ile 386 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Ayrıca projenin içerisinde 163 adet mağaza ve çeşitli sosyal tesisler ile Konyalılara geniş imkanlar sunuluyor. Her geçen gün kendini geliştirerek dünya ile yarışacak projeler üreten Emlak Konut GYO, tüm Türkiye'de adından söz ettirecek çalışmalar yapmaya devam edecek. Temaşehir Konya projesinde şu anda %80.02 aşamasına gelindiği yetkililer tarafından açıklandı.

Yorumlar (0)
25°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü