Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Özkon Yapı
Özkon Yapı
Sektör İnşaat
İl / İlçe Karaman / Merkez
Web Sitesi http://www.ozkonyapi.com/
Telefon 0 (338) 212 76 67

1 Ocak 1997 tarihinde Emrah KONUKSEVEN tarafından KONUKSEVEN MÜHENDİSLİK kuruldu ve yapı sektöründe hizmet vermek amacıyla faaliyetlerimize başladık. Kısa sürede alanında emin güvenilir adımlarla ilerleyen firmamız hızlı bir gelişme akımı yakaladı ve Haziran 1998’de ÖZKON YAPI LTD.ŞTİ. adını alarak hizmet alanını genişletti.

                Özkon Yapı: Bünyesinde Isı Sistemleri, Çelik Konstrüksiyon ve Lineadecor mutfağı da katarak “ÖZKON GRUP” halini aldı. Bu alanda sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaç duyulabilecek ince – kaba tüm yapı malzemelerini tek bir çatı altında topladık.

                Misyonumuz: Özkon yapı firması olarak proje – taahhüt ve inşaat malzemeleri temini alanlarında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tüm bilgi ve birikim ile proje, anahtar teslim yapı, iç mekân tasarımı, ince yapı malzemeleri gibi birçok sektörde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Daima “sorunun değil çözümün parçası olayı” ilke edinerek, inşaat sektöründe vermiş olduğumuz hizmetleri Toplam Kalite Anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz: Hep daha ileriye bakan, dünden daha ileri olma ilkesiyle çalışmalarını sürdüren firmamız bölgesinde en iyi olmayı hedefleyerek OZKON GRUP ismiyle güler yüzlü, ekonomik, seri, kaliteli, akılcı, fark yaratan ve doğu dostu hizmet veren bir firma olarak akıllarda ter etme arzusundadır

EMRAH KONUKSEVEN

OZKON YAPI İNŞAAR ASANSÖR VE DOĞALGAZ SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Sertifikalar

Adres: Valide Sultan Mahallesi 100.Yıl Caddesi No:22 / KARAMAN / Türkiye

Firma Kategorileri