0,79 Konut Kredi Faizi

Türkiye’de bu haberi ilk biz yapıyoruz Konut kedisinde merkez bankasının bir sürprizi ile karşılaşılacak ve Perşembe günü tam netlik kaz

Haberler 11.09.2019, 03:25 21.10.2019, 21:24 Soner YARDIM
0,79 Konut Kredi Faizi

Türkiye’de bu haberi ilk biz yapıyoruz


Konut kedisinde merkez bankasının bir sürprizi ile karşılaşılacak ve Perşembe günü tam netlik kazanacak olan yeni bir faiz düşüşüne gidilecek. Her geçen gün bankalar gerek konut kredisini gerekse de ihtiyaç kredisinin faiz oranlarını düşürmektedir ve bu anlamda da birçok vatandaşa yardımcı olacak kredi imkânları doğacaktır. Sizlere Türkiye’de bu haberi ilk biz yapıyoruz ve müjdeyi bu yazımız da vermek istiyoruz. Merkez bankasının almış olduğu karar neticesin de emlak sektörünü daha çok hızlandırmak adına atılan adım Perşembe günü tamamen netlik kazanacaktır. Muhtemel bu birkaç hafta içerisin de konut kredisi faiz oranları 0,79 olarak belirlenecek. Evet, yanlış okumadınız çok kısa süre içerisin de resmi olarak açıklanacak olan bu yeni konut kredisi indirimleri ile artık ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir kolaylık sağlanacaktır.

0,79 Konut Kredi Faizi


0,99 olan konut kredi faizleri sadece birkaç gün sonrasında netlik kazanacak ve merkez bankasının aldığı bu karar neticesin de faizler 0,79 oranına çekilecektir. Elbette bu oranı gerçekleştirecek olan bankalar Ziraat bankası, Halk bankası ve Vakıfbank olacaktır. Fakat diğer bankalar da TEB bankası ve Akbank da oranlar üzerinde bir düzenleme yapacaktır. Ev sahibi olmak için geri sayım başladı ve 0,79 konut kredi faiz oranı çok yakında resmi olarak açıklanacaktır.

Yorumlar (0)
15°
açık
Günün Karikatürü Tümü